Патріоти, не беріть участь у брудних провокаціях політиків

17.3т

Сьогодні в кулуарах парламенту до мене підійшла колишній боєць батальйону "Айдар", громадянка Росії Юлія Толопа і звинуватила мене в тому, що я обіцяв і не надав їй українського громадянства і вилила на мене склянку томатного соку.

З Юлією я познайомився у серпні 2014 року, вона мені розказала свою історію і я пообіцяв їй звернутися до Президента Порошенка з проханням надати їй громадянство. Що одразу і зробив, направивши Президенту клопотання (див. копію звернення 1 ).

Але Президент надає наше громадянство російським олігархам Новинському і Григоришину, а не іноземним добровольцям, які захищають Україну. Тому наша фракція ініціювала прийняття закону про спрощений порядок набуття ними громадянства. Цей закон набув чинності і діє.

Крім того, в грудні 2014 року я з парламентської трибуни звернувся до Порошенка з вимогою надавати громадянство Юлії Толопі та іншим добровольцям (див. стенограму 2).

Як бачите, я доклав усіх зусиль, щоб підтримати дівчину. На жаль, довірливу і щиру Юлію цинічно використали проти мене у організованій політиками провокації. Перепустку їй у парламент замовив тушка Сергій Мельничук, який став депутатом від Радикальної партії, а зараз служить владі у олігархічній групі "Воля народу" (див. лист 3). Хто тушці замовив вчинити цю провокацію - думаю, скоро дізнаємося.

Насамкінець я знову звертаюся до Президента Порошенка з вимогою надати громадянство не своїм бізнес-партнера, а іноземцям, які захищають нашу рідну Україну. Це буде чесно і справедливо.

А Юлі Толопі щиро бажаю успіхів і перемог. І звертаюся до всіх патріотів не брати участі у брудних провокаціях політиків.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости