Як я вийшла з екзистенційної кризи

6,0 т.
Як я вийшла з екзистенційної кризи

Так буває, коли в один момент все найкраще не приносить тобі задоволення і ти втрачаєш відчуття гармонії. Так буває, коли ти багато працюєш, витрачаєш свій емоційний і фізичний ресурс, забуваючи задати собі найголовніше питання. А коли вже ніби добіг до фінішу першим, не отримуєш задоволення. І це тебе дуже дратує. Ніби і корисно, і важливо, і навіть статусно, але всередині дуже неспокійно. Так буває, коли ти виростаєш сам із себе. Всередині ти змінився, але продовжуєш робити ті самі дії.

Як я вийшла з екзистенційної кризи

Мені знадобилося два місяці, щоб усвідомити свої болі, повернутися до життя, переосмислити своє існування і, найголовніше, повірити в свої нові мрії!

Шлях був нелегкий і багатий на відкриття. Що спрацювало?

1) Усвідомлення, що щастя дуже мало залежить від зовнішніх обставин. Причина завжди всередині, причина завжди в нас самих. Будь-який конфлікт в родині, на роботі, в коханні або дружбі - це лише віддзеркалення вашого внутрішнього конфлікту. Тому розбиратися потрібно не з оточуючими - розбиратися потрібно з собою.

Видео дня

2) Коли ми відчуваємо сильний фізичний біль, зазвичай звертаємося до лікаря. Коли ми відчуваємо сильну душевну біль, хтось заїдає солодким, інший запиває алкоголем, а хтось просто знищує своє я. Вперше мій дах зірвало у 17-18 років і я вирішила піти до психолога. Страшно переживала, шифрувалась від всіх. Як же психолог мене дратувала. Я розраховувала отримати відповіді, а мені задавали ще більше питань, які розштурхували мої думки, почуття і руйнували сформовану картинку світу. Цього разу я вже була трошки більше підготовлена до неочікуваних поворотів.

3) Побороти страх залишити все і зазирнути всередину себе. Останні два місяці я провела в роботі над собою. Пішла на медитацію, вивчаю англійську, розвантажила свої графіки і дозволила собі вийти із боротьби на всіх фронтах. І знаєте що. Я зрозуміла, що не потрібно ні з собою, ні з ким і ні з чим боротися.

4) Почуття провини off. Почуття провини часто маскується під відповідальність і має серйозний вплив на наші рішення. Обов'язково потрібно щось вирішувати з ним, бо воно є деструктивним почуттям і поганим порадником.

5) Не порівнюйте себе з іншими людьми. Ваша здатність отримувати задоволення від життя значно зросте, коли ви перестанете рівнятися на інших і почнете порівнювати себе лише з собою або взагалі ні з ким.

6) Створюйте свої власні правила. Забудьте про слово "я повинен", ви самі творець своєї долі.

7) Задавайте собі чесні питання. На найпростіші питання буває незручно відповідати. Хоча з мого досвіду чим більш незручна відповідь, тим більше шансів, що вона вірна.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.