Примите участие
в розыгрыше
роскошного ожерелья Участвовать
Приз
КияниМедОбоз

/Блоги - City

Як я вийшла з екзистенційної кризи

Так буває, коли в один момент все найкраще не приносить тобі задоволення і ти втрачаєш відчуття гармонії. Так буває, коли ти багато працюєш, витрачаєш свій емоційний і фізичний ресурс, забуваючи задати собі найголовніше питання. А коли вже ніби добіг до фінішу першим, не отримуєш задоволення. І це тебе дуже дратує. Ніби і корисно, і важливо, і навіть статусно, але всередині дуже неспокійно. Так буває, коли ти виростаєш сам із себе. Всередині ти змінився, але продовжуєш робити ті самі дії.

Мені знадобилося два місяці, щоб усвідомити свої болі, повернутися до життя, переосмислити своє існування і, найголовніше, повірити в свої нові мрії!

Шлях був нелегкий і багатий на відкриття. Що спрацювало?

1) Усвідомлення, що щастя дуже мало залежить від зовнішніх обставин. Причина завжди всередині, причина завжди в нас самих. Будь-який конфлікт в родині, на роботі, в коханні або дружбі - це лише віддзеркалення вашого внутрішнього конфлікту. Тому розбиратися потрібно не з оточуючими - розбиратися потрібно з собою.

2) Коли ми відчуваємо сильний фізичний біль, зазвичай звертаємося до лікаря. Коли ми відчуваємо сильну душевну біль, хтось заїдає солодким, інший запиває алкоголем, а хтось просто знищує своє я. Вперше мій дах зірвало у 17-18 років і я вирішила піти до психолога. Страшно переживала, шифрувалась від всіх. Як же психолог мене дратувала. Я розраховувала отримати відповіді, а мені задавали ще більше питань, які розштурхували мої думки, почуття і руйнували сформовану картинку світу. Цього разу я вже була трошки більше підготовлена до неочікуваних поворотів.

3) Побороти страх залишити все і зазирнути всередину себе. Останні два місяці я провела в роботі над собою. Пішла на медитацію, вивчаю англійську, розвантажила свої графіки і дозволила собі вийти із боротьби на всіх фронтах. І знаєте що. Я зрозуміла, що не потрібно ні з собою, ні з ким і ні з чим боротися.

4) Почуття провини off. Почуття провини часто маскується під відповідальність і має серйозний вплив на наші рішення. Обов'язково потрібно щось вирішувати з ним, бо воно є деструктивним почуттям і поганим порадником.

5) Не порівнюйте себе з іншими людьми. Ваша здатність отримувати задоволення від життя значно зросте, коли ви перестанете рівнятися на інших і почнете порівнювати себе лише з собою або взагалі ні з ким.

6) Створюйте свої власні правила. Забудьте про слово "я повинен", ви самі творець своєї долі.

7) Задавайте собі чесні питання. На найпростіші питання буває незручно відповідати. Хоча з мого досвіду чим більш незручна відповідь, тим більше шансів, що вона вірна.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги