21 лютого у Дніпрі відкриється фотовиставка газети "День"

4,1 т.
21 лютого у Дніпрі відкриється фотовиставка газети 'День'
У Дніпрі відкриється фотовиставка газети "День"

21 лютого у Дніпрі відкриється фотовиставка всеукраїнської газети "День". Тематика ХХ Міжнародного конкурсу – "Фото першої шпальти". Дніпро стане першим містом, де презентують близько 200 найкращих знімків, на яких зафіксовані найважливіші події минулого року. У фотоконкурсі брали участь і професійні фотографи, і аматори.

У Дніпрі відкриється фотовиставка газети "День"
Видео дня

"Вже третій рік поспіль у рамках програми Бориса Філатова "Культурна столиця" у нашому місті відбуваються дні "Дня". Ці виставки дуже популярні серед мешканців та гостей міста, на них завжди багато відвідувачів. Ми знаємо, що редакція наразі готує для міста особливий подарунок – свіжий випуск глянцевого додатку до газети "Маршрут № 1", присвячений Дніпру. У ньому – про історію міста та плани розвитку", – зазначив керівник Художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.

Відкриється виставка 21 лютого, о 16:00, у Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5А). Працюватиме вона до 14 березня. Вхід безкоштовний.

У Дніпрі відкриється фотовиставка газети "День"

"Виставка газети "День" уже не перший рік розпочинається саме з Дніпра. Це місто, яке відіграє дуже важливу роль у житті всієї країни. Загалом позиція дніпровської міської влади, мера – це гарний приклад і для інших міст. Місцева влада не тільки сприяє організації фотовиставки, а й регулярно поповнює шкільні та масові бібліотеки міста-мільйонника книжковими новинками "Дня". Так, незабаром на полицях читалень поруч із іншими виданнями газети, що детально висвітлюють важливі події української історії, з’являться примірники книги "AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського", – додав власний кореспондент газети "День" у Дніпропетровській області Вадим Рижков.

У Дніпрі відкриється фотовиставка газети "День"