Арьева подозревают в причастности к теракту?

Арьева подозревают в причастности к теракту?

Народный депутат Владимир Арьев не так давно уже писал на своей странице в Facebook, что переживает за собственную безопасность. По словам нунсовцам его предупредили – СБУ собирает на него компромат, при чем такой, чтобы можно было открыть уголовное дело.

Видео дня

После этого прошло около месяца, и, видимо, опасения нардепа стали сбываться. Ему позвонила неизвестная женщина и предупредила о том, что его подозревают в причастности к заложению бомбы на набережной Киева!

"Вельми підозріла історія сталася, - написал на своей странице в Facebook нардеп Арьев. - Зателефонувала мені жінка і розповіла наступне. Вранці прийшов до неї міліціонер - заступник начальника 3-го територіального відділу Голосіївського РУВС у Києві Андрій Черніченко. Почав казати що вони шукають якихось людей, причетних до закладання бомби (!) на набережній в Києві.

Він взяв у цієї жінки її трубку і почав набирати номера телефонів зі свого списку у зошиті, щоб перевірити чи є ті номери у її записнику.

Першим, за її словами, був номер її квартиранта Антона Познюка, а потім цей міліціонер набрав мій номер. Він у записнику не відобразився, після чого міліціонер залишив жінці свої координати і попрощався.

Жінка зателефонувала мені (не знаючи до кого телефонує!) просто попередити про такий візит. За це я їй вдячний - громадяни ще готові підтримувати один одного!

Далі я набрав цього Андрія Черніченка. Міліціонер був дуже здивований тим, що я знаю про його ранковий візит. Весь час намагався дізнатися чи я знаю Антона Познюка (перший раз чую!). На мої питання пообіцяв відповісти при особистій зустрічі. Може вже з мене терориста намагаються зробити?".

Откладывать встречу с милиционером нардеп не решился, и договорился срезу же увидеться тет-а-тет. Однако страж закона при разговоре утверждал, что никакой бомбы нет, якобы депутата ввели в заблуждение.

"Поспілкувався. Черніченко сказав, що шукають квартиранта жінки за хуліганство, - написал Арьев в соцсети. - Що це вона неправильно номер набрала, навіть показав список якихось телефонів, де один дійсно відрізняється на одну цифру від мого. Ок. Та є два питання, на які я не отримав внятної відповіді.

По-перше, чому мені не заперечили про існування "бомбової" справи під час мого першого дзвінка до міліціонера? Він каже, що не зрозумів. І по-друге - список телефонів був на останній сторінці, чи не написав він його протягом останніх годин? Цього не доведеш. І ще одне - під час нашої розмови був дзвінок, очевидно "згори". Черніченко в трубку сказав що "якраз говоримо".

Я не знаю, де саме істина. Але не виключаю, що історія з "помилкою" - лише версія, щоб приховати справжні мотиви перевірки записників людей на предмет наявності мого номера. Тому прошу однодумців бути пильними - здається влада готує ґрунт до дуже масштабної зачистки опозиційних сил перед виборами, на основі сфабрикованих справ".

При этом в Интернете уже появилась информация, что милиция отрицает факт попытки привлечение нардепа к делу.

Так что, либо Арьева кто-то жестоко разыграл, либо его опасения были верны и стоит держать ухо востро.

фото novaya.com.ua