Нардеп Геращенко время на кулинарию не тратит

Нардеп Геращенко время на кулинарию не тратит

На своей странице в Facebook нардеп Ирина Геращенко затронула извечный вопрос для женщин-политиков – умеет и любит ли она готовить? Напомним, что среди 450 человек в нынешнем составе Верховной Рады всего 36 женщин. И в своем большинстве они любят говорить о собственных кулинарных талантах.

Например, нунсовец Ольга Герасимьюк в свое время даже вела на ТВ кулинарную передачу "Життя на смак". А регионал Ирина Бережная считает своим фирменным блюдом утку с яблоками. Своим рецептом ее приготовления депутат даже делилась с читателями одного украинского журнала. А вот Оксана Билозир отменно готовит кутю по традиционному рецепту своей семьи.

Но Ирина Геращенко, которая долгое время состояла в НУНС, а сейчас примкнула к партии "Удар", готовить не любит, о чем честно призналась на своей странице в соцсети.

Видео дня

"Нещодавно в одній ТБ- програмі, присвяченій темі "жінка в політиці", ведучий завів обов'язкову програму: а от жінки - політики вагалі готують? Ваша фірмова страва? Ви можете розповісти рецепт? – написала Геращенко в Facebook. - Взагалі- то, чимало жінок-депутатів прекрасно готують і люблять куховарити. Я до їх числа не належу, чесно зізналася, що не люблю готувати апріорі, не вбивалася біля плити ані в студентські роки, ані коли працювала журналістом, ані зараз.

Ну не хочу витрачати півдня на якусь там фаршировану щуку, холодець чи суфле. Мою цілковиту байдужість до плити поділяють мої подруги - вчителька, журналіст і ще кілька пані, з якими ми жодного разу в житті не говорили про рецепти, дієти, кулінарні книжки чи програми.

При цьому сніданок чи вечерю, звичайно ж , приготуємо і навіть маємо парочку фірмених страв, легких в приготуванні, але від цього не менш смачних. Але до чого тут політика?)".

фото ukrday.com