Чому немає акцій відплати за вбитих терористів?

7.4т

Рік 2015 почався з ліквідації на Луганщині "Бетмена" Бєднова, продовжився вбивством "Малиша" Іщенка, розстрілом Мозгового у травні і феєрично завершився весільним подарунком - автомобілем Дрьомову, в якому того і підірвали. У 2016 були так само ліквідовані: у Підмосков'ї - харківський оплотівець Жилін, у Луганську своїми ж - "екс-прем'єр" Ципкалов, там само загадково застрелилили цілого заступника командувача 2 АК російського полковника десантника "Орлова" Осіпова, а про дрібніших бойовиків типу "Багі" Багіряна чи "Зарю" Бушуєва взагалі можна і не згадати у цьому калейдоскопі вбивств. І от нарешті черга дійшла до Донецька, де безславно закінчив свій шлях у ліфті терорист "Моторола" Павлов.

Якщо хоча б за половину цих смертей несе відповідальність Україна, то логічно припустити спроби акцій відплати? Але за увесь цей час - нічого подібного, окрім хіба що навіженого адвоката Олінцевича, який із ножем зміг підібратися у Києві до жінки нашого секретаря РНБО Турчинова, але був обеззброєний. Жодного іншого нашого видатного військового чи політичного діяча (а у нас їх дуже багато), які відзначилися на цій війні, на щастя, не постраждало у такий спосіб, щоб підозрювати у цьому спецоперацію терористів-сепаратистів.

Про що це свідчить? Або у нас, завдячуючи силовикам, досить сильний контррозвідувальний режим (хоча випадок з Оленцевичем і жінкою Турчинова сам по собі кричущий), або самі ватажки терористів та їхні кремлівські начальники не вважають відповідальними за гучні вбивства бойовиків українську владу. Хоча ні у кого ж немає сумнівів, що у разі потреби, акції відплати кремлівських орків можуть бути? Ще б пак: візового режиму із РФ досі нема, російські агенти впливу вільно себе почувають у ВР та у менеджменті медіагрупи "Інтер", російські власники володіють великими бізнесами, УПЦ (МП) залишається розсадником "руського міра" і проводить багатотисячні акції, торгівля із ОРДЛО іде, по країні вештається купа народу із паспортами РФ у кишенях, нерідко із бойовим досвідом, а доморощені корисні ідіоти із завзяттям гідним кращого застосування розхитують країну зсередини.

Не хочу, звісно, наврочити, але у цей самий час відверті погрози вже пролунали після вбивства Мотороли. Будемо чекати, поки тут невмілих фанатиків-одинаків типу Оленцевича замінять реальні підготовлені терористи зі спецслужб РФ?

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги