УкрРус

Расєянська делегація сиділа з наглим обличчям

39.1т

Сьогодні перший день слухань в Гаазі, Україна подала позов зі звинуваченнями росії (країна-агресор) у порушеннях прав людини й фінансуванні тероризму. Були наведені дані щодо обстрілів Авдіївки, Волновахи, поставок озброєння тощо. Дуже мене вразило, що одним з доказів є це фотоРоман Малко, обстріляний "градами" волноваський автобус. Рома майже відразу опинився на місці жахливої події, зробив фотографії, які тоді розійшлися по всьому світу. Ось і в Гаазі стали в нагоді.

Також було багато схем обстрілів, переміщень військових, супутникові фотографії й т.п.

Дуже сподобалося, що звернення саме щодо ролі росії, а не їхніх "л/днр"-маріонеток. Говорили про незаконні, агресивні щодо нашої країни, дії держдуми, наводили ці акти, посилалися на міжнародне законодавство.

Расєянська делегація сиділа з наглими виразами на обличчі, подивимось ще завтра як вони будуть говорити у відповідь своє одвічне "іхтамнєт".

Засідання будуть тривати 4 дні, в перший і третій виступаємо ми, в другий і четвертий - росіянє. Трибунал зараз має вирішити лише про прийняття справи до розгляду, а в подальшому здійснити судове дослідження по суті наших звинувачень та наданих доказів.

Також ми просимо вчинити припис про заборону росії допомагати бойовикам на Донбасі. Цікаво, що професор Гарольд Гонджу Коу, який виступав у суді за дорученням України, сказав: якщо росія й справді не робить того, про що стверджує, то для неї ж не буде ніяких проблем, щоб дотриматись цих тимчасових заходів?

Я страшенно хвилювалася, коли дивилась це засідання. Впевнена, що все це має надвелике значення для нас.

Сподіваємось.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги