Як кандидати-аутсайдери в мери Києва можуть допомогти місту?

3.8т

От вивчаю соціологію по Києву. Із 29 кандидатів на посаду міського голови Києва лише 5 кандидатів на сьогодні долають 5% бар’єр, іще 5 кандидатів - між 2-5%.

Ще 10 кандидатів у мери Києва можуть дотягти до 1%, а решта 9-ть - в межах статистичної похибки між 0-0,2%. ЗАПИТАННЯ: НАВІЩО???

До речі, серед тих, хто не має ЖОДНИХ шансів - і колишні прем’єр-міністри, і нинішні депутати, і діти колишніх ректорів і героїв України... Сумарно їхній внесок у абсолютно програшну виборчу кампанію (борди, поліграфія, телевізійна та радійна реклама) - СОТНІ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ!!!

Але ж є цивілізована альтернатива цьому виборчому марнотратству: хоча би в останній перед виборами тиждень зупинити цю безглузду рекламу, а зекономлені на цьому кошти у "міжвиборчий" період проінвестувати в освітні, наукові, культурологічні, спортивні, екологічні та інші проекти в інтересах Києва, який Ви зараз так любите з бордів і реклами! Користь для Вас і користь для киян.

А так - зусилля й гроші в порожнечу, бо сума безкінечно малих виборчих величин рівна безкінечно малій виборчій величині!!!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги