МНС Росії заперечує факт існування "ЛНР" та "ДНР"

4.7т

Днями лідер луганських бойовиків Ігор Плотницький заявив, що інтеграція "ЛНР" в Росію - це "об'єктивний і, швидше за все, неминучий процес, який відповідає корінним інтересам жителів Луганщини".

Втім, Росія фактично і показово спростувала цю заяву лідера самопроголошеної республіки . На своєму офіційному сайті МНС РФ повідомило про наступне:"Черговий етап надання гуманітарної допомоги жителям Донецької та Луганської областей пройшов успішно.Тридцять восьма за рахунком автомобільна колона МНС Росії доставила в Донецьку і Луганську області понад 1200 тонн гуманітарних вантажів."

В повідомленні МНС РФ жодної згадки про сам факт існування т.зв. "ЛНР" та "ДНР". 1200тонн гуманітарних вантажів автівками МНС РФ доставили в Донецьку і Луганську області України. Більше того, МНС РФ чітко і однозначно підкреслює ,що на зворотному шляху з Луганська і Донецька " всі автомобілі пройшли встановлені митні процедури на прикордонних пунктах пропуску "Донецьк" і "Матвєєв-Курган".

МНС РФ,роблячи наголос на проходженні митних процедур,тим самим підкреслює,що ці дві області, а саме: Луганська і Донецька, є суб’єктами територіально-адміністративного устрою України,а всі заяви лідера самопроголошеної "ЛНР" Плотницького про інтеграцію з РФ- це марення хворої людини.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости