Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
СпортLady

/Блоги - Новости шоу-бизнеса

З миру по нитці - військових пенсіонерів на службу

3.6т

Степан Полторак закликав військових пенсіонерів послужити Батьківщині ще раз, нагадавши, що багатьом з них держава дала житло, ранній вихід на пенсію і "нормальні суми" для безбідної старості )

На перший погляд виглядає як непоганий тролінг - на фоні скандалу з ГО при міноборони. Але насправді - це тривожний знак, так само як і мобілізація офіцерів військових кафедр (яка досі так і не почалась). Нові контрактники не покривають мінімальної потреби в поповненні ЗСУ, а за останні три місяці серйозних боїв армія понесла суттєві втрати. Військові пенсіонери явно не були приоритетною групою агітації на контракт, бо серед офіцерів-пенсіонерів лейтенантів не густо, а капітанів-майорів-полковників у нинішній армії вистачає і так. Через це недавно скасували правило "рік у зоні АТО рахується за два" при обчисленні вислуги для отримання чергового звання. Тим паче навряд цей заклик знайде свою аудиторію: військові пенсіонери, що хотіли воювати за Україну чи ділитись досвідом з новим поколінням, за три роки давно встигли повернутись в армію у тій чи іншій формі (інструктори, контракт, волонтери).

Тому якщо і буде приріст контрактників з цієї групи - то переважно кар'єристів чи офіцерів, що знудились на цивілі. Навряд це дасть багато користі - хіба часткове повернення досвідчених бійців (особливо нормальних речовиків чи ПММ-щиків, наприклад, яких сильний дефіцит). Але певно буде як завжди і все виллється у камбек совкодрочерів. Повільне реформування армії і повзуча реставрація архаїчної варіації ЗСУ витіснили багатьох мотивованих військовослужбовців. Сьому чергу мобілізацію не одобрили, більшість українців поволі збайдужіли до війни. І тепер доводиться зі світу по нитці.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги