Бізнес-кілерство під вивіскою громадської діяльності?

8.6т

Написати цей пост мене змусило те, що останнім часом до громадської організації "Правовий захист" почали масово надходити звернення від підприємців міста Києва щодо тиску та шантажу з боку Гліба Антоненка. Ця людина, що позиціонує себе як громадського активіста, займається бізнесом – зокрема, здачею приміщень в оренду.

Крім того, Антоненко є власником компанії "Active group". Своїм клієнтам компанія обіцяє "пошук експертів", "підвищення рівня знань" та "кодекс етики". Але за цими розмитими визначеннями приховується банальне знищення репутації конкурентів клієнтів, що вирішили скористатися послугами компанії.

Згідно з інформацією, яку нам надали столичні підприємці, Антоненко втирається в довіру до власників малого і середнього бізнесу і пропонує їм послуги по знищенню конкурентів. Якщо ж підприємці відмовляються від таких "послуг", він все-одно розпочинає кампанію по знищенню іміджу – але вже тих підприємців, які відмовились від його послуг. Підприємці стверджують, що Антоненко причетний також до організації рейдерських атак на бізнес бізнесменів, які відмовилися стати його клієнтами. "Такса" за припинення атак коливається від 300 до 3 тисяч доларів.

Враховуючи отриману нами інформацію, ГО "Правовий захист" ініціює звернення до МВС, СБУ та ГПУ з проханням перевірити діяльність Антоненка Гліба Анатолійовича і його ймовірну причетність до порушення ряду статей Кримінального Кодексу України – зокрема, щодо шахрайства, заподіяння майнової шкоди шляхом обману, протиправного заволодіння майном, а також підроблення документів.

Також "Правовий захист" звертається до представників малого та середнього бізнесу: якщо ви маєте інформацію щодо протизаконної діяльності Гліба Антоненка чи стали жертвами протизаконного тиску з його боку – чекаємо ваших звернень на електронну пошту ГО: prav_zahist@ukr.net

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.