Європа зробила неможливе

57,2 т.
Європа зробила неможливе

Не переживайте ви за Європу. Варвари рідко долали цивілізації. Європейці впродовж сторіч успішно сколонізували півсвіту. Англосакси перемогли індіанців. Римляни стримували і підкорювали варварів. Київська Русь била кочівників. США майже добили Аль-Каїду... Цивілізацію долали лише тоді, коли вона сама почала розвалюватися зсередини. Так, під тиском варварів впав Рим, який зсередини занапастила моральна деградація. Так впала Київська Русь, яка не змогла об’єднатися під загрозою військ Батия.

Мені смішні передбачення, що ось Європі тепер "капєц", бо є "кляті терористи". Так, у Європи складні часи. Але за останні десятиріччя Європа зробила неможливе – об’єднала нації, які тисячоріччями воювали одна з одною, ствердила єдині стандарти державного управління, створила єдину систему колективної безпеки і економіки. Так, все це зараз випробовують варвари. Було би дивно, якби це було не так. Але, зробивши неможливе, Європа відкине у минуле і цих дикунів.

Видео дня

Складні часи і у нас. Але нас об’єднують не лише спільні цінності. А і те, що головні наші виклики всередині нас – це наші корупція, популізм, некомпетентність. Але і джерела нашої перемоги так само всередині нас – це наша відповідальність, воля, мужність. Ми зараз на межі цивілізації. На сході – варвари. І ми, якщо ми справді європейці, обов’язково їх подолаємо.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...