УкрРус

Страшити людей – "перебор"

  • Страшити людей – "перебор" | фото 1
    1/1
    © Facebook Олени Галушки

Деякі люди (особливо дивно, коли це робить колишній мер) практикують говорити: "за компослуги не платіть, бо все незаконно і погано". Я вважаю, що це неправильно, це може остаточно добити систему ЖКГ, яка і без того на ладан дише.

Правильно, на мою думку - платити і вимагати послуги належної якості від того постачальника, якого собі оберуть мешканці будинку.

Насправді, в Києві є велика проблема заборгованості за компослуги, і її треба вирішувати. Більше того, очевидно, що борги тільки поглибляться з травня з новим витком зростання тарифів. Якщо мешканці не мають можливості оплатити - реструктуризувати борги, покривати частинами.

Але страшити людей одразу після прийняття Київрадою рішення про заборону відключення води мешканцям, людей, які ціле минуле літо мились в тазиках, що її знову вимкнуть - цього разу через борги за опалення (це дві абсолютно різні послуги!) - це, як казав Майкл, перебор.

Очевидно, є дієвіші методи підняття платіжної дисципліни, і перший з них - належна, нормальна, постійна комунікація та роз'яснення, чому в платіжках з кожним місяцем приходить все більше, і більше, і більше. Коли люди зрозуміють, чому і за що вони мають платити, вони, власне, сумлінніше це робитимуть.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги