Увага! Пропаганда! Інформація про лист Путіна до Порошенка - фейк

6.9т

В Російських, українських та окремих західних ЗМІ з'явилась інформація про лист президента Путіна до Петра Порошенка, в якому йдеться про тиск на українського керманича, стосовно імплементації Угоди про Асоціацію. Власні джерела в офісі Президента України повідомляють, інформація не відповідає дійсності, і запущена вона в рамках російської пропаганди та в режимі дискредитації Президента України.

Читайте:Путін планує зірвати вибори в Україні

Меседж полягає в тому, аби переконати українських громадян, що їх Президент приймає стратегічні рішення не самостійно, відповідним чином, надаючи додаткові рейтинги партіям аутсайдерам та посилює внутрішній авторитет Путіна.

Читайте:Ходорковський стане Президентом РФ у 2015-2017 роках

Особисто я одразу відреагував на інформацію про лист Путіна підозріло, бо Путін переконаний в намірах Порошенка, який відкинув будь-яку можливість альтернативних рішень ратифікації Угоди про Асоціацію. Порошенко та парламент провели безпрецедентну ратифікацію Угоди з ЄС, перед цим підписав цю ж саму Угоду, і на моє переконання, імплементацію документу відбудеться також без особливих врахувань інтересів Кремля. Президент України вже дав доручення кабінету Яценюка розпочати перш етапи імплементації Угоди про Асоціацію та Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги