Замість тюремної камери - посада в НАБУ

корупція

Поздоровляю громадських активістів, насамперед адвокатів Євгенію Закревську та Ксенію Проконову, з видатним успіхом на фронті боротьби з корупцією. Ці дві достойних дами знайшли гідне застосування грошам американських платників податків, виділених на професійну підготовку співробітників Національного антикорупційного бюро України, і шляхом проведення низки тренінгів таки домоглись справжньої кадрової революції в НАБУ.

Зокрема, як повідомляється, очільником одеської філії НАБУ призначено давнього знайомого пані Закревської – колишнього начальника відділу Слідчого управління ГУМВС України у Вінницькій області Дмитра Руденка, який брав найактивнішу участь у фальсифікації кримінальної справи за "поширення порнографії та наругою над державною символікою" відносно легендарного українського правозахисника Дмитра Гройсмана.

Ще не так давно пані Закревська вимагала притягнення цього Руденка до кримінальної відповідальності, судилась з прокуратурою й навіть домоглась мого допиту як свідка, який був обізнаний з обставинами завідомо незаконного притягнення Гройсмана до кримінальної відповідальності.

Ось протокол мого допиту, де я докладно розповідаю, з якою метою Руденко обвинуватив Дмитра в "поширенні порнографії":

Але лекції, які прочитали НАБУїнам громадські активісти, мали винятково позитивний наслідок: Руденко став на шлях виправлення й замість тюремної камери тепер засвоюється в кабінеті начальника одеського обласного управління НАБУ.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Блог о жизниБорьба с коррупцией в Украине