УкрРус

Про Саакашвілі

Текст написаний рівно рік тому.

Колись у мене в Рівному був сусід дядя Вася. Коли його вигнали з роботи за алкоголізм і за то, шо вкрав якусь-там дєталь від казьонного автобуса - дядя Вася поїхав на заробітки в Польщу на клубніку. Спочатку работніком були задоволені, але через рік його тоже вигнали в связі з ісчєзновєнієм в його мозолистих руках великої кількості якихось добрив, від яких полуничка красіва і велика.

***

Схоже, що у навіть самих ярих увєровавших в мешиах починають відкриватися очі. Хоч-не-хоч, а Міхеїл Ніколозович умудрився вчора сісти в калюжу тричі поспіль:

- махрова ватніца Гайдар - заступниця;

- агітація за недобитка команди Черновецького Березенка у Чернігові;

- заплямований до ужаса корупционєр Шевченко в новому амплуа радника Міхо.

***

8 грудня 2013 року в Києві, що дуже символічно під час зажигатєльного виступлєнія на Майдані Олег Ляшко (від якого у поганих бабушек піднімається тиск, а у хороших бабушек - нормалізується) патріоти знесли пам'ятник Лєніну на Бесарабській площі. У мене, до речі, є трофейний кусочек.

Відтоді з-поміж киян триває жвава дискусія: а шо ж має бути на його місці. Як писав класик: коли валите пам'ятники - обов'язково залишайте постаменти, неодмінно згодяться.

Варіантів сотні. Є дуже достойні: Архангел Михаїл, Степан Бандера, Сергій Нігоян, Юрій Поправко (перший киянин, що загинув на Сході).

Але, все-таки, видається, що пам'ятники їм усім більш доцільно було б поставити у інших місцях, а на місці Лєніна лишити пустий постамент з біблейським написом: "Не сотвори собі кумира". Бо до багатьох ця проста істина ніяк не доходить.

***

Зара чекаю, як ті, хто оставсь увєровавшим в Міхо, почнуть писати злобні коментарі на зразок:

"В Чернигове он был случайно, его так подставили".

/ага, случайно, за тиждень до виборів поряд з кандидатом від Банкової, в Одесі, звичайно, проблем вже ніяких нема, тому Саакашвілі поїхав у княжий град Чернігів.

"Марию Гайдар ему назначил Порошенко, чтобы подставить".

/твою ж мать, ну, чим людина думає, коли таке пише?!.. для чого Президенту його підставляти, якщо це член його команди і спосіб хоч трошки знівелювати свою провальну кадрову політику в інформпросторі; більше того, з Саакашвілі просто не могли не погодити його заступників; для самих одарьонних - Міхо публічно заявив, що запросив на роботу Гайдар саме він.

"С назначением Шевченко он ошибся, но исправится".

/по-перше, ісправлятись він не збирається, по-друге, назначив екс-міністра-корупціонера абсолютно свідомо, знаючи, хто це, швидше всього, тупо отримав кеш від Онищенка-Кадирова за призначення.

"Не смейте трогать Саакашвили, он любит Одессу и Украину!".

/ага, може, і любить, а вам від того легше жити стало?..

Дядя Вася клубніку теж любив. Тільки добрива таки сп*здив.

__________________________________

Facebook memories нагадали текст написаний рівно рік тому.

Не змінив жодного слова. Натомість змінилась думка багатьох людей. Шо і трєбовалось доказать.

Невтішна соціологія довела Міхо і його сєкту до стану агонії, в якому воно чинять дії, абсолютно не піддаються логіці. Останній пердюмонокль Саакашвілі - замовлення брудної і цинічної медіа-кампанії, спрямованої проти мого колеги і друга Євгена Дейдея. Міхомани дозвизділися до того, що Дейдей вже й, бачите, і не воював. Євген, якого я знаю ще з Майдану як сотника 7-ої сотні Самооборони Майдану.

Він не святий і не завжди правий. Як і усі ми. Але поширювати думку про "не воював" щодо бойового командира, який особисто брав участь у боях в Миколаївці, Авдіївці, Маріїнці та інших - це низько. Незалежно від того, як хто до нього ставиться. Я знаю десятки бійців, котрі це підтверджують.

Особисто мені їх думка дорожче за думку гастролерів, для яких Україна - дійна корова, і своє майбутнє вони із цією землею не пов'язують.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги