Текст написаний рівно рік тому.

Колись у мене в Рівному був сусід дядя Вася. Коли його вигнали з роботи за алкоголізм і за то, шо вкрав якусь-там дєталь від казьонного автобуса - дядя Вася поїхав на заробітки в Польщу на клубніку. Спочатку работніком були задоволені, але через рік його тоже вигнали в связі з ісчєзновєнієм в його мозолистих руках великої кількості якихось добрив, від яких полуничка красіва і велика.

***

Схоже, що у навіть самих ярих увєровавших в мешиах починають відкриватися очі. Хоч-не-хоч, а Міхеїл Ніколозович умудрився вчора сісти в калюжу тричі поспіль:

- махрова ватніца Гайдар - заступниця;

- агітація за недобитка команди Черновецького Березенка у Чернігові;

- заплямований до ужаса корупционєр Шевченко в новому амплуа радника Міхо.

***

8 грудня 2013 року в Києві, що дуже символічно під час зажигатєльного виступлєнія на Майдані Олег Ляшко (від якого у поганих бабушек піднімається тиск, а у хороших бабушек - нормалізується) патріоти знесли пам'ятник Лєніну на Бесарабській площі. У мене, до речі, є трофейний кусочек.

Відтоді з-поміж киян триває жвава дискусія: а шо ж має бути на його місці. Як писав класик: коли валите пам'ятники - обов'язково залишайте постаменти, неодмінно згодяться.

Варіантів сотні. Є дуже достойні: Архангел Михаїл, Степан Бандера, Сергій Нігоян, Юрій Поправко (перший киянин, що загинув на Сході).

Але, все-таки, видається, що пам'ятники їм усім більш доцільно було б поставити у інших місцях, а на місці Лєніна лишити пустий постамент з біблейським написом: "Не сотвори собі кумира". Бо до багатьох ця проста істина ніяк не доходить.

***

Зара чекаю, як ті, хто оставсь увєровавшим в Міхо, почнуть писати злобні коментарі на зразок:

"В Чернигове он был случайно, его так подставили".

/ага, случайно, за тиждень до виборів поряд з кандидатом від Банкової, в Одесі, звичайно, проблем вже ніяких нема, тому Саакашвілі поїхав у княжий град Чернігів.

"Марию Гайдар ему назначил Порошенко, чтобы подставить".

/твою ж мать, ну, чим людина думає, коли таке пише?!.. для чого Президенту його підставляти, якщо це член його команди і спосіб хоч трошки знівелювати свою провальну кадрову політику в інформпросторі; більше того, з Саакашвілі просто не могли не погодити його заступників; для самих одарьонних - Міхо публічно заявив, що запросив на роботу Гайдар саме він.

"С назначением Шевченко он ошибся, но исправится".

/по-перше, ісправлятись він не збирається, по-друге, назначив екс-міністра-корупціонера абсолютно свідомо, знаючи, хто це, швидше всього, тупо отримав кеш від Онищенка-Кадирова за призначення.

"Не смейте трогать Саакашвили, он любит Одессу и Украину!".

/ага, може, і любить, а вам від того легше жити стало?..

Дядя Вася клубніку теж любив. Тільки добрива таки сп*здив.

__________________________________

Facebook memories нагадали текст написаний рівно рік тому.

Не змінив жодного слова. Натомість змінилась думка багатьох людей. Шо і трєбовалось доказать.

Невтішна соціологія довела Міхо і його сєкту до стану агонії, в якому воно чинять дії, абсолютно не піддаються логіці. Останній пердюмонокль Саакашвілі - замовлення брудної і цинічної медіа-кампанії, спрямованої проти мого колеги і друга Євгена Дейдея. Міхомани дозвизділися до того, що Дейдей вже й, бачите, і не воював. Євген, якого я знаю ще з Майдану як сотника 7-ої сотні Самооборони Майдану.

Він не святий і не завжди правий. Як і усі ми. Але поширювати думку про "не воював" щодо бойового командира, який особисто брав участь у боях в Миколаївці, Авдіївці, Маріїнці та інших - це низько. Незалежно від того, як хто до нього ставиться. Я знаю десятки бійців, котрі це підтверджують.

Особисто мені їх думка дорожче за думку гастролерів, для яких Україна - дійна корова, і своє майбутнє вони із цією землею не пов'язують.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости