БлогиМир

Диявол криється в деталях

9.3т

Диявол криється в деталях - є такий відомий перефраз Густава Флобера. Диявол криється і в деталях цієї резолюції. Адже в цілому у тексті резолюції багато правильних і позитивних моментів. І я б її підтримав, якби не один відверто момент, який становить загрозу для Української Держави.

Диявол криється у четвертому пункті резолюції, який передбачає виконання Україною Мінських угод в частині внесення змін до Конституції України щодо децентралізації. Ці зміни, як відомо, реалізують ідею Путіна щодо особливого статусу для Донбасу.

Мінські угоди суперечать інтересам нашої держави і є путінською пасткою, в яку потрапив цивілізований світ. Мінські угоди підривають право нашої держави на Незалежність і Соборність, адже вони передбачають спочатку проведення виборів на окупованому росіянами Донбасі, і тільки після того - відновлення кордону. Це є хибний шлях умиротворення агресора і легалізації терористів. Важливо, що у резолюцію, яка стосується функціонування демократичних інститутів, штучно інтегрують непов'язаний з темою резолюції пункт щодо Мінських угод.

Радикальна партія Олега Ляшка послідовно виступає проти Мінських угод з першого дня їхнього укладання. І час показав нашу правоту. Тому ми не будемо голосувати за цю резолюцію. Україна вже виконала більшу частину Мінських угод і не отримали нічого, крім нових жертв.

На привеликий жаль, Україна дедалі більше стає розмінною монетою у перемовинах між вами, шановне європейське співтовариство і російськими агресорами.

І тому ми закликаємо європейське співтовариство визнати помилковість Мінського формату переговорів і почати новий шлях врегулювання ситуації у Будапештському форматі.

Ми за мир шляхом перемоги цивілізованого світу над агресором. Мир ціною знищення України як єдиної держави буде кроком до знищення Європи і створення нової Золотої Орди - епохи нового східного варварства.

Чи таке майбутнє потрібне Європі?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги