Ізраїль як держава є зразком для України в оборонній галузі, захисті своїх національних і релігійних цінностей, внутрішній безпеці, економіці, медицині, освіті і ще в багатьох галузях.

Але є ситуація, коли нам не варто брати приклад у євреїв. У Кнессеті 13 депутатів не визнають (!) державу Ізраїль, які представляють блок пропалестинських партій ХАДАШ, БАЛАД, РААМ, ТААЛ.

Все іде, на жаль, до того, що і у нас буде так само. Вибори на окупованих територіях можуть призвести до того, що депутатами Верховної Ради стануть Захарченко, Плотницький, Гіві, Моторола і решта дресированих мавп з автоматами.

Вибори на території т.зв. ДНР і ЛНР у випадку їх проведення означатимуть легалізацію терористів та їх інтеграцію у вітчизняний політичний простір.

Про це мріє Путін. І, на жаль, більшість західних держав готові піти йому на поступки, адже для них Україна - це розмінна монета, Соборністю якої можна вигідно торгуватися з Кремлем. Останнє голосування у Сенаті Франції про рекомендацію зняття санкцій з РФ - чергове тому підтвердження. На жаль.

Вже давно очевидно, що для Порошенка Українська держава - так само розмінна монета, і бізнес у Липецьку та Севастополі йому дорожче.

Згадайте голосування 31 серпня минулого року. А голосування в минулий четвер за зміни до Конституції були генеральною репетицією голосування за особливий статус Донбасу і вибори в "ДНР/ЛНР".

Про це говорили на зустрічі в Кнессеті із лідером партії "Наш дім - Ізраїль", міністром оборони Авігдором Ліберманом.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости