Уряд, Президент і Нацрада не розуміють що таке реформи

Податкова реформа запропонована Урядом є послідовним продовженням помилкової економічної політики. Ця політика нагадує мені казку, тільки ще гірше. Тому що кінець у неї буде дуже невеселий!

Коли нам розповідають про вдалі економічні реформи, я питаю де їх результати?

Головні показники реформ у будь-якій країні:

- Рівень зайнятості та кількість нових робочих місць;

- Рівень доходів громадян;

- Рівень цін та тарифів;

- Інвестиції в реальний сектор;

- С/г та промислове виробництво;

- Експорт продукції за кордон.

Покажіть мені позитивні зміни хоч по одному з цих показників! Ви їх не знайдете, бо уряд веде помилкову політику і не хоче це визнати!

Приватизація, гральний бізнес та видобуток бурштину, на яких з цієї трибуни наголошував Прем’єр-міністр, не витягнуть українську економіку з прірви! Українську економіку витягнуть власні виробники, аграрії, науковці. Машинобудування, металургія, харчова промисловість, а також будівництво, сучасна енергетика і ІТ-індустрія – і передусім малий і середній бізнес – ось кого Радикальна партія вважає пріоритетом для країни!

Міністр фінансів Яресько каже, що податкову реформу треба підтримати, бо її підтримують Уряд, Президент та Національна Рада реформ. Ну що ж, тоді вони мають абсолютно хибне уявлення про реформи!

Реформи – це не підвищення тарифів, не набирання нових закордонних кредитів, це не знищення спрощеної системи оподаткування для малих підприємців і не обкладання податками пенсіонерів!

Реформи – це демонополізація економіки, створення нових індустрій, запровадження інвестиційних стимулів, спрощення ведення бізнесу, підтримка малого підприємництва, розвиток промисловості, подолання безробіття та підвищення соціальних стандартів – ось що таке справжні реформи!

А про цю "податкову реформу" хочу сказати тільки одне - якщо вже немає в урядовців, Адміністрації Президента та Національної Ради реформ політичної волі, професійності та самостійності щоб створити умови детінізації та економічного зростання, то ми зобов'язані хоча б:

- не дати їм задушити малих підприємців ліквідацією спрощеної системи оподаткування;

- не дати їм підкосити с/г підприємства згортанням спецрежиму по ПДВ;

- не дати їм знекровити промислових виробників відміною пільг на промислову нерухомість;

- не дати їм знущатись над пенсіонерами через збереження оподаткування пенсій.

Але якщо все це прибрати з урядової "реформи", то що в ній взагалі залишиться?

Насправді, якщо податкова реформа не досягає двох цілей – виведення економіки з тіні та створення умов економічного зростання, то це не податкова реформа, це її імітація.

Тож головне завдання депутатів зараз не НАШКОДИТИ українській економіці – НЕ ПІДТРИМАТИ цю ганебну імітацію!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости