Так хто ж знищив Мозгового. Ч. 3

31.1т

Третя частина аналізу літературної творчості Alexandr Gladky.

В другій частині аналізу я зупинився на моменті розстрілу машини супроводу Олексія Мозгового.

Нагадаю,"сопровождающий автомобиль жигули ваз 2104 был за поворотом .. и был уничтожен нами шквальным огнем при отходе группы ."

Машину супроводу,зі слів розвідника на псевдо "Вовк", знищив "третий боец с позывным Одуванчик", кинувши гранату і випустивши по машині два ріжка патронів. Після "ліквідації" Мозгового "Вовк" і ще один розвідник "убедились в его ликвидации .. присоеденились к обстрелу жигулей "

Читайте:"Мы все равно выйдем, может, не все, но выйдем". Партизаны "Тени" попали в окружение

Відповідаючи на запитання журналістки сайту "Обозреватель" розвідник на псевдо "Вовк" повідомив, що в автомобілі ВАЗ четвертої моделі з луганськими номерами "все по форме были одетые. Ну скажите мне, где гражданские лица сопровождают боевика? Да еще с автоматами? Они все с оружием были".

Підсумовую.

Машину супроводу спочатку розстрілював розвідник "Одуванчик", а потім до нього приєдналися ще два розвідники ,які "шквальным огнем" знищили пасажирів авто, які, зі слів "Вовка", були одягнені у військову форму і були зі зброєю.

Далі вам стане зрозуміло,чому я так ретельно і скрупульозно зупинився на цьому епізоді.

Надамо слово свідкам вбивства Мозгового.

Ruslan Kucher . " И не слова о мирных расстрелянных. P.S: Проживаю в п.Михайловка."

До речі,"Генеральна прокуратура" ЛНР,яка здавалося мала б бути зацікавлена у розслідуванні цієї справи, враховуючи заяви очільників ЛНР про "київський слід" у цій справі, імітує розслідування вбивства Мозгового.

"На даний момент відомо про загибель 7 осіб, але це ще не точно. Особи загиблих встановлюються", - повідомив "перший заступник генерального прокурора ЛНР" Сергій Горенко.

Чому імітує? Відповім словами очільника ЛНР Плотницького: "Кримінальна справа не зовсім відкрита, але результати в кінці будуть доведені до громадськості - є нюанси, які чисто спеціальні - звичайно, їх ми не будемо відкривати."

Добре, нюанси відкрию я.

За інформацією місцевих джерел розстріляний автомобіль -це цивільний легковий автомобіль з сімейною парою. Жінка і чоловік загинули на місці.

Нагадаю слова розвідника "Вовка" :"То, что сейчас говорят, что там были гражданские – неправда. Ни одного гражданского там не было".

Дивимося відео з місця вбивства Мозгового.

Відео.

Автомобіль дійсно знищений "шквальным огнем".А тепер зверніть увагу та тіло вбитого в салоні автомобіля.Правильно.В салоні розстріляного автомобіля цивільна особа. А як же бути з твердженням розвідника "Вовка" про те,що "ни одного гражданского там не было"?

Українській стороні відверто пощастило,що бойовики знищеного ватажка банди "Призрак" Олексія Мозгового не вірять у версію про українську ДРГ, яка ніби то вбила їх ватажка.В іншому випадку ми б мали звинувачення у вбивстві мирних мешканців.

Тепер перейдемо до самої ліквідації Мозгового.

"Мозгового подорвали дистанционно двумя МОН 50...Монки сработали одновременно, на левую сторону где мозговой сидел сзади основной удар пошел... а сзади одно месиво....",-розповідає на своїй сторінці у ФБ Alexandr Gladky.

За версією Alexandr Gladky дві МОН 50 спрацювали одночасно на ліву сторону ззаду. Маса вибухової речовини (ПВВ-4) 700 гр.Відповідно,що у двох МОН 50 маса вибухової речовини (ПВВ-4) 1400 гр.

Дивимося відео з місця вбивства Мозгового.

Відео.

Я не побачив "сзади одно месиво",як не побачив і наслідків від одночасного вибуху двох МОН 50.

За версією "Генеральної прокуратури" ЛНР не доїжджаючи до повороту на Михайлівку, по ходу руху машини спрацювала т.зв. хлопавка,яка відволікла увагу водія,після чого починається обстріл автомобіля.

На користь цієї версії говорить те, що водій забирає із заднього сидіння автомат АКСУ і намагається сховатися. Приблизно через півтори хвилини після обстрілу він додзвонюється по мобільному телефону до свого друга, після чого гине від попадання в груди двох куль калібру 7,62 мм.

Заради об'єктивності надамо слово розвіднику "Вовку":Штатная развед диверсионная группа партизанского отряда Тени в составе трех человек"

Трьох осіб. Як ми пам"ятаємо один з трьох розвідників, а саме: розвідник на псевдо"Одуванчик",зі слів того ж "Вовка","працював" по автомобілю супровода,який "при взрыве остановился поэтому он находился не рядом а на трассе".

Зі слів бійця з бригади "Привид" на псевдо "Добрий", джип з Мозговим обстріляли з чотирьох точок.

- Спочатку вибухнула міна, потім обстріляли з чотирьох точок. Шансів вижити у цьому замаху у Мозгового не було, - заявив боєць Добрий, - як мінімум чотири бійця перебували в засідці.

Джип,в якому знаходився Мозговий і його бійці, розстріляли з чотирьох(!) точок із стрілецької зброї, в тому числі з кулемета.

Знову надам слово розвіднику "Вовку": "По правую сторону находился разбитый микроавтобус который давал возможность залечь одному бойцу группы в непосредственной близости к дороге и прикрывшись бусом не попасть под взрыв собственных монок ."

За інформацією з власних джерел мікроавтобус,за яким зі слів "Вовка" заліг розвідник, їхав з Луганська до Алчевська. Уявляєте собі цю картину?Мікроавтобус рухається з Луганська до Алчевська, а поруч з ним біжить розвідник на псевдо "Зевс" і робить вигляд,що прикривається бусом від вибуху власних монок.

До речі, за інформацією тих же джерел водій мікроавтобуса,який опинився не в тому місці і не в той час, залишився живий, але отримав поранення.

На цьому можна ставити ставити крапку, але я поставлю три крапки.

Далі буде...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости