Теракт в Одесі - прямий наказ Путіна

Увага! Нинішній теракт в Одесі - прямий наказ путіна. Деякі деталі по суті.

В тому, що цей злочин справа рук ФСБ Росіі, жодних сумнівів. Варто зазначити, що черговий терористичний акт російських спецслужб на територіі Украіни, був чітко спланованим заздалегідь. Його головна ціль - залякування і попередження.

Метою російських терористів не були передбачені людські жертви. Вони чітко відслідковували, щоб під час вибуху поруч нікого не було. Саме тому, було обрано відповідний час для дистанційного приведення в дію вибухового пристрою. Варто зазначити, що ворог може діяти і руками, прикуплених ними, так званих "патріотичних формувань", для ще більшої дестабілізації внутрішньої ситуаціі в Украіні. НКВДшні методи впливу нікуди не ділися, вони працюють і сьогодні.

Головний тіньовий заказник терактів 31 серпня під ВР і 27 вересня в Одесі - Кремль! Це провокаційний сигнал путіна перед його виступом на Генасамблеї ООН. Таким чином російський диктатор шантажує Украіну і весь цивілізований світ! Мовляв, дивіться, ми все можемо і тіпа "не при делах". Зважаючи ще і на події в Сиріі, дії російського агресора цілком передбачувані і очевидні.

Наразі, в Одесі відбуваються контртерористичні заходи із залученням спецпідрозділів МВС, Нацгвардіі, СБУ. В дію введено план "Перехват".

Читайте все новости по теме "Взрывы и теракты в Украине" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги