Тільки радикальні дії вирішать політичну кризу

3.6т

Заміна Яценюка на Гройсмана не вирішить політичну кризу, а лише поглибить її. Нова парламентська більшість тушок і прем’єр Гройсман - свідчення узурпації влади Порошенком, тому таку коаліцію та нелегітимно сформований нею уряд суспільство і Радикальна партія не визнає.

Президент сьогодні перетворив Україну у свій приватний бізнес, на якому заробляє мільярди, не сплачуючи податків. Тому політичну кризу вирішить не зміна табличок на кабінетах, а радикальні дії, які ми пропонуємо.

Перш за все потрібно внести зміни до Конституції та створити справжню Парламентську республіку, а не той гібрид "тягни-толкай", який сьогодні маємо.

Для мене Україна починається з корови, а для Порошенка - починається і закінчується в офшорах, на панамських помийках.

Заміна Яценюка на Гройсмана не вирішить політичну кризу, а лише поглибить її. Нова парламентська більшість тушок і прем’єр Гройсман - свідчення узурпації влади Порошенком, тому таку коаліцію та нелегітимно сформований нею уряд суспільство і Радикальна партія не визнає. Президент сьогодні перетворив Україну у свій приватний бізнес, на якому заробляє мільярди, не сплачуючи податків. Тому політичну кризу вирішить не зміна табличок на кабінетах, а радикальні дії, які ми пропонуємо.Перш за все потрібно внести зміни до Конституції та створити справжню Парламентську республіку, а не той гібрид "тягни-толкай", який сьогодні маємо.Для мене Україна починається з корови, а для Порошенка - починається і закінчується в офшорах, на панамських помийках

Опубліковано Олегом Ляшком 10 квітня 2016 р.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости