УкрРус

Тільки радикальні дії вирішать політичну кризу

Заміна Яценюка на Гройсмана не вирішить політичну кризу, а лише поглибить її. Нова парламентська більшість тушок і прем’єр Гройсман - свідчення узурпації влади Порошенком, тому таку коаліцію та нелегітимно сформований нею уряд суспільство і Радикальна партія не визнає.

Президент сьогодні перетворив Україну у свій приватний бізнес, на якому заробляє мільярди, не сплачуючи податків. Тому політичну кризу вирішить не зміна табличок на кабінетах, а радикальні дії, які ми пропонуємо.

Перш за все потрібно внести зміни до Конституції та створити справжню Парламентську республіку, а не той гібрид "тягни-толкай", який сьогодні маємо.

Для мене Україна починається з корови, а для Порошенка - починається і закінчується в офшорах, на панамських помийках.

Заміна Яценюка на Гройсмана не вирішить політичну кризу, а лише поглибить її. Нова парламентська більшість тушок і прем’єр Гройсман - свідчення узурпації влади Порошенком, тому таку коаліцію та нелегітимно сформований нею уряд суспільство і Радикальна партія не визнає. Президент сьогодні перетворив Україну у свій приватний бізнес, на якому заробляє мільярди, не сплачуючи податків. Тому політичну кризу вирішить не зміна табличок на кабінетах, а радикальні дії, які ми пропонуємо.Перш за все потрібно внести зміни до Конституції та створити справжню Парламентську республіку, а не той гібрид "тягни-толкай", який сьогодні маємо.Для мене Україна починається з корови, а для Порошенка - починається і закінчується в офшорах, на панамських помийках

Опубліковано Олегом Ляшком 10 квітня 2016 р.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги