Юро, не зупиняйся! А ми витримаємо!

12.3т

По мотивах перегляду вчорашніх вечірніх новин...

Півтора десятка одягнутих в по-багатому, зроблених однотипних футболках, молодих, кремезної статури парубків, сідають в комфортабельні автобуси (другий спеціально замовлений для ЗМІ). Їдуть, в далеку подорож. Їдуть захищати права "людей з Донбасу". Напружені, важка місія перед ними поставлена.

Напевно їдуть у військомат, щоби поповнити ряди української армії та очистити Донбас від терористично-путінської наволочі? "Та нє, ссикотно якось..." (думки одного учасника події).

А може їдуть в окупований Донецьк-Луганськ, щоби там, під стінами окупаційної влади, висловити свій рішучий протест Захарченку-Плотніцькому проти порушення соціальних прав "земляков"? "Та нє, там небезпечно, ще на підвал посадять, воно нам треба?"

Але вихід є. "Їдемо за 15 кілометрів від Києва рішуче боротися із 75-ти літньою мамою віце-прем"єр міністра. Там безпечно. Ми ж знаємо, що вдома вона буде сама. Попресуємо, познущаємось, знімем пару класних селфі!". Ну звісно, в Україні ж демократія.

Про вчорашні події вже багато написано. Дякую всім, хто підримав мою маму і родину в цей важкий момент. Додам лише один штрих із аналізу вчорашніх подій.

Так, ситуацію в країні системно розхитують, так, є ознаки відродження Антимайдану, але є ще інше.

ГПУ почало "посадки" топ-регіоналів. Поплічників Януковича та організаторів параду сепаратизму в Україні. Відразу їх зграя підняла голови, відразу пішла "ответка". На нас, на наші родини, близьких. Класичні регіоналівські методи "дискусій". Нічні дзвінки, шантаж, погрози, тиск на дітей та батьків.

В мене лише одне прохання до Юрія Луценка. Юро, не зупиняйся. Вперед і лише вперед. А ми і наші родини витримаємо. І не таке витримували. Загартування на трьох майданах пройшли. 

P.S. Важливо.

- Чому Ви приїхали до нас в село?
- Да просто, позвонили и попросили меня.
- Ви переселенець хіба?
- Та нет, просто попросили.
- Є якісь претензії до Павла Розенка?
- Да нет вроде, вот субсидию мне в прошлом году оформили.
- Так якого х.. ти тут робиш?
- Да попросили, но вы передайте Розенко, что я очень извиняюсь. Не сказали мне, что тут такой ужас будет...
(із діалогу мешканців села Погреби із "протестувальниками").

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости