УкрРус

Юро, не зупиняйся! А ми витримаємо!

12.8т

По мотивах перегляду вчорашніх вечірніх новин...

Півтора десятка одягнутих в по-багатому, зроблених однотипних футболках, молодих, кремезної статури парубків, сідають в комфортабельні автобуси (другий спеціально замовлений для ЗМІ). Їдуть, в далеку подорож. Їдуть захищати права "людей з Донбасу". Напружені, важка місія перед ними поставлена.

Напевно їдуть у військомат, щоби поповнити ряди української армії та очистити Донбас від терористично-путінської наволочі? "Та нє, ссикотно якось..." (думки одного учасника події).

А може їдуть в окупований Донецьк-Луганськ, щоби там, під стінами окупаційної влади, висловити свій рішучий протест Захарченку-Плотніцькому проти порушення соціальних прав "земляков"? "Та нє, там небезпечно, ще на підвал посадять, воно нам треба?"

Але вихід є. "Їдемо за 15 кілометрів від Києва рішуче боротися із 75-ти літньою мамою віце-прем"єр міністра. Там безпечно. Ми ж знаємо, що вдома вона буде сама. Попресуємо, познущаємось, знімем пару класних селфі!". Ну звісно, в Україні ж демократія.

Про вчорашні події вже багато написано. Дякую всім, хто підримав мою маму і родину в цей важкий момент. Додам лише один штрих із аналізу вчорашніх подій.

Так, ситуацію в країні системно розхитують, так, є ознаки відродження Антимайдану, але є ще інше.

ГПУ почало "посадки" топ-регіоналів. Поплічників Януковича та організаторів параду сепаратизму в Україні. Відразу їх зграя підняла голови, відразу пішла "ответка". На нас, на наші родини, близьких. Класичні регіоналівські методи "дискусій". Нічні дзвінки, шантаж, погрози, тиск на дітей та батьків.

В мене лише одне прохання до Юрія Луценка. Юро, не зупиняйся. Вперед і лише вперед. А ми і наші родини витримаємо. І не таке витримували. Загартування на трьох майданах пройшли. 

P.S. Важливо.

- Чому Ви приїхали до нас в село?
- Да просто, позвонили и попросили меня.
- Ви переселенець хіба?
- Та нет, просто попросили.
- Є якісь претензії до Павла Розенка?
- Да нет вроде, вот субсидию мне в прошлом году оформили.
- Так якого х.. ти тут робиш?
- Да попросили, но вы передайте Розенко, что я очень извиняюсь. Не сказали мне, что тут такой ужас будет...
(із діалогу мешканців села Погреби із "протестувальниками").

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги