Чернігівська ОВК - філія Банкової

3.4т

Беспредел на довиборах в 206 окрузі на Черніговщині триває. 12 членів ОВК проголосували за постанову-звернення до ЦВК щодо відсторонення від посади секретаря комісії від Радикальної партії Ляшка Соломахи. Причиною стало нібито порушення виборчого законодавства Соломахою. Голова ОВК Сульдін особисто підготував акт, де зазначено, що на своїй офіційній(!) сторінці у фейсбук Соломаха агітував проти кандидата від влади Микитася. У пості Соломаха звернувся до волонтерів із проханням допомогти скласти акт про порушення виборчого законодавства, зокрема, підкуп виборців під час агіт.заходу у міському палаці культури, який проводив Микитась. Голова ОВК по бєспрєдєлу змусив 12 членів ОВК підписати акт, хоча там помилка щодо офіційної сторінки Соломахи в ФБ. На засіданні 12 членів ОВК проголосували за те, щоб направити постанову до ЦВК про відсторонення Соломахи.

Це однозначно свідчить про підготовку більшістю ОВК в 206 окрузі до масштабних фальсифікацій на користь кандидата від Банкової Микитася, яким заважає секретар окружкому Соломахін якого будь що намагаються усунути з посади.

Хочу попередити всіх членів ОВК 206 округу, що у випадку будь-якої спроби фальсифікувати вибори, вони рано чи пізно понесуть кримінальну відповідальність!!!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги