Мої рекомендації: фільм "Кохання не за розміром"

591

Щороку навесні у мешканців найбільших міст України з'являється можливість долучитись до мистецьких ексклюзивів, які відбуваються на фестивалі "Французька весна". Театр, цирк, зустрічі з літераторами, концерти, кінопрем'єри... Прадавня традиція співвітчизників Мольєра дивувати публіку проявляється навіть у способі подачі нових доробків.

Принаймні мене приємно здивувало, що фільм, про який йтиме мова сьогодні, я дивлюсь в рамках світового допрем'єрного показу. "Кохання не за розміром" - офіційний переклад українською. Хоча мені більше до вподоби дослівний "Чоловік на висоті".

Суть історії проявлена повністю на афіші: вона висока сексуальна білявка, він, словами антагоніста по фільму, - гном, і їм доведеться внутрішньо боротись з самими собою, щоб стати щасливими. Знятий в кращих традиціях доброго французького кіно, по-домашньому затишно, комічно і мило. А головне - розслабляюче... Глядачі після фінальних, що правда, надуманих і, як зізнається героїня Віржині Ефіра, "алегоричних" кадрів ще мліли під титри до кінця плівки...

Фільм, звичайно, про справжню чоловічу душу, внутрішню силу і мудрість, але, якщо комусь закортить провести паралель із політичним сьогоденням, то прототип героя Жана Дюжардена трактуватиметься, як культ товариша і друга іншого французького актора-винороба... Хоча з 12 травня кожен зможе зробити свої висновки, коли "Кохання не за розміром" вийде у загальний прокат!

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости