США і союзники програють битву за Сирію

6.2т

США на чолі анти-Асадівської коаліції, яка повністю підтримувала і фінансувала сирійську помірковану опозицію проти режиму Асада і домінувала в наступі на урядові сили всі останні 4 роки роки кровопролитної війни втратили стратегічну ініціативу і перевагу, дзеркально програвши ситуацію Асаду і РФ, які завдяки доволі успішним бомбардуванням по силам опозиції, а не по бойовикам ІДІЛ, майже винищили всі центри підготовки опозиції, їх штаби, бази з боєприпасами та зброєю, знищують лінію їх оборони, щоденно вбиваючи десятки ворогів Асада, який перехопивши ініціативу пішов у наступ і відвоював назад понад 50% території Сирії, за допомоги російській авіації.

Ставка США та їх союзників винятково на авіацію у боротьбі винятково з ІДІЛ, небажаючи і несприймаючи перспективу відправку у Сирію наземних військ і не бажаючи відповідно неминучої загибелі американських солдат на сирійській землі, не маючи до того ж жодного мандату Ради Безпеки ООН, який неможливо апріорі отримати з-за неминучого накладання вето РФ, на кожну таку резолюцію, а також враховуючи бажання Обами завершити своє подвійне президенство на мажорній миролюбній ноті, як лауреата Нобелівської премії Миру, призвело до сьогоднішніх сумних результатів.

Усвідомлюючи очевидне, Пентагон і адміністрація Обами, прийняли попереднє рішення щодо можливої відправки наземних сил США, у складі 101 повітряно-десантної дивізії на північ Сирії та Іраку, на війну проти… ІДІЛ.

Зміна ситуації на театрі бойових дій в Сирії, не на користь США та їх союзників, в т.ч. і поміркованої опозиції в першу чергу, змусила змінити позицію США на переговорах в Женеві - змінивши акценти з категоричної вимоги відставки Асада (що в даній ситуації просто НЕреально), на просто припинення бойових дій, що по суті означає "замороження" війни і встановлення статус-кво зайнятих різними сторонами позицій і територій. Однак, в цій ситуації Росії та Асаду така концепція США абсолютно неприйнятна. Лавров заявив, що Росія не збирається зупинятися на досягнутому і буде й надалі знищувати….ніби-то бойовиків ІДІЛ, а насправді - далі знищувати анти-асадівську опозицію, розширювати підконтрольні собі території в Сирії, вичавлюючи опозицію своїми силами, а бойовиків ІДІЛ вичавлює США та їх союзники. Але, звільнену від ІДІЛ територію заповнюють не опозиціонери, а війська Асада - керовані Генштабом МО РФ. Парадокс в тому, що США воюючи лише проти ІДІЛ - звільняють територію для Асада, якого самі ж хотіли усунути від влади і привести на його місце підконтрольну Заходу - антиАсадівську опозицію!

Найнебезпечніше, що звільнену для Асада територію Сирії контролює навіть НЕ режим Башара Асада, а винятково - Путін! Який, вже підписав міждержавний Договір про безстрокове(!!!) розташування в Сирії бази ВПС РФ, а тепер готується розташувати в Сирії інші свої наземні бази, про що ми лише здогадуємося і передбачаємо. Але, на мій погляд, рішення Кремлем вже ухвалено остаточно!

Росія перетворює Сирію, з ослабленим і зломленим кривавим диктатором Асадом, у свій ближньо-східний плацдарм, для закріплення присутності і впливу РФ, в цьому вибухонебезпечному регіоні, на десятиліття. В піку - США, Британії, Франції, ЄС, НАТО та всім іншим!

Путін - грає свою гру!

Поки що - грає!

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости