УкрРус

Рейвах у ВР: демонтаж "ляшкізму", БПП залишають перші політемігранти

Не пізніше, як у п’ятницю парламентську фракцію Блоку Порошенка, за моїми даними, залишать щонайменше 5 депутатів. Переважно - це мажоритарники, котрі свого часу не підтримали так зване обмеження соціальних виплат, і практично одразу ж відчули на собі гнів правлячої верхівки країни. Вони стануть першими, але не останніми народними обранцями, котрим дискомфортно перебувати в одній команді з "шоковим терапевтом" країни номер 1.

Водночас великі зміни очікують і так звану фракцію Радикальної партії. Вся країна чекала, доки наповниться чаша терпіння тих людей, які можуть поставити Ляшка на місце. Схоже, нарешті – дочекалися. Ляшко написав знаменитий статус у ФБ про мародерів при владі, одним з яких – за версією отого радикала – є Петро Порошенко. По тому добродій Ляшко намагався продекламувати цей статус на зустрічі з президентом, на що той – за чутками – відповів прогнозовано: пообіцяв посадити Ляшка в компанію чуйних та люблячих чоловіків. На багато років. Там, до речі, і сепаратисти будуть, котрих можна буде допитати.

Наразі невідома ще достеменно дата, коли Олег Валерійович потраплять у хороші мозолясті руки, але команда розвалити фракцію радикалів ніби-то вже дана. У нього видурять з десяток депутатів, а самого Ляшка викинуть із більшості. В результаті, буде не лише розвінчано культ особи, але й дано старт переконфігурації більшості.

Взагалі "зміна конфігурації"– ключове словосполучення, яке описує стан ВР. Її модераторів – так виглядає - турбує не стільки курс гривні чи війна на сході, скільки перерозподіл впливів. Цілком логічно, що найближчим часом з більшості депортують Юлію Тимошенко з її "Батьківщиною", оскільки вони "обоє" не надто енергійно підтримують обрізання соціального пакету для українського народу. Відповідно, позбудеться своєї посади і міністр екології Ігор Шевченко, що пройшов за квотою Тимошенко.

Парламент загалом переживає "повзучу" переконфігурацію. З розмов із багатьма депутатами можна чітко зрозуміти, що відставку прем’єр-міністра та парламентські вибори найближчим часом вони вважають доконаним фактом. Саме тому частина народних обранців намагатиметься покинути "малоліквідні" чи "антисоціальні" партійні об’єднання і формуватимуть нові передвиборчі мезальянси. Особливо це стосується мажоритарників, більшість із яких планують створити "щось своє".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги