Рейвах у ВР: демонтаж "ляшкізму", БПП залишають перші політемігранти

22.3т

Не пізніше, як у п’ятницю парламентську фракцію Блоку Порошенка, за моїми даними, залишать щонайменше 5 депутатів. Переважно - це мажоритарники, котрі свого часу не підтримали так зване обмеження соціальних виплат, і практично одразу ж відчули на собі гнів правлячої верхівки країни. Вони стануть першими, але не останніми народними обранцями, котрим дискомфортно перебувати в одній команді з "шоковим терапевтом" країни номер 1.

Водночас великі зміни очікують і так звану фракцію Радикальної партії. Вся країна чекала, доки наповниться чаша терпіння тих людей, які можуть поставити Ляшка на місце. Схоже, нарешті – дочекалися. Ляшко написав знаменитий статус у ФБ про мародерів при владі, одним з яких – за версією отого радикала – є Петро Порошенко. По тому добродій Ляшко намагався продекламувати цей статус на зустрічі з президентом, на що той – за чутками – відповів прогнозовано: пообіцяв посадити Ляшка в компанію чуйних та люблячих чоловіків. На багато років. Там, до речі, і сепаратисти будуть, котрих можна буде допитати.

Наразі невідома ще достеменно дата, коли Олег Валерійович потраплять у хороші мозолясті руки, але команда розвалити фракцію радикалів ніби-то вже дана. У нього видурять з десяток депутатів, а самого Ляшка викинуть із більшості. В результаті, буде не лише розвінчано культ особи, але й дано старт переконфігурації більшості.

Взагалі "зміна конфігурації"– ключове словосполучення, яке описує стан ВР. Її модераторів – так виглядає - турбує не стільки курс гривні чи війна на сході, скільки перерозподіл впливів. Цілком логічно, що найближчим часом з більшості депортують Юлію Тимошенко з її "Батьківщиною", оскільки вони "обоє" не надто енергійно підтримують обрізання соціального пакету для українського народу. Відповідно, позбудеться своєї посади і міністр екології Ігор Шевченко, що пройшов за квотою Тимошенко.

Парламент загалом переживає "повзучу" переконфігурацію. З розмов із багатьма депутатами можна чітко зрозуміти, що відставку прем’єр-міністра та парламентські вибори найближчим часом вони вважають доконаним фактом. Саме тому частина народних обранців намагатиметься покинути "малоліквідні" чи "антисоціальні" партійні об’єднання і формуватимуть нові передвиборчі мезальянси. Особливо це стосується мажоритарників, більшість із яких планують створити "щось своє".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги