УкрРус

"ЛНРівці" опублікували список зниклих "чукч" і "пітонів"

Представники cамопроголошеної "ЛНР" підготували повний список осіб, яких вони вважають викраденими і утримуваними українською стороною. Місце знаходження та доля цих людей залишаються невідомими. Про це повідомляє сепаратистський ресурс ЛуганськІнформЦентр.

Список включає 943 осіб, більшість з яких, за словами представників так званої "республіки" - цивільні особи.

Як зазначила "депутат" так званої "Народної Ради ЛНР" Ольга Кобцева, уповноважена з питань обміну полоненими, "зараз інформації про зниклих людей досить мало, але відомо, що всі вони або пропали на українській території, або утримуються українською стороною".

"Українська сторона заявила, що у них немає ніяких відомостей про цих людей. Однак ми зв'язувалися з родичами, і нам вже вдалося з'ясувати місцезнаходження багатьох людей. Після цього ми передали список українській стороні, і вона вже підтвердила місцезнаходження 30 осіб", - додала Кобцева.

Читайте:В "ДНР" снижается активность "военторга"

В списку багато людей значаться не під іменами, а під псевдо, на зразок: (СОБР) Сергей Ваня ("Чукча"), Вог, Грек Гульченко Сергей (Игорь) Капанадзе Бесик ("Буба"), Китай, Питон, Стукач. Виходить, всі ці люди насправді не місцеві мешканці, оскільки їхні імена невідомі, а найманці, які приїхали на чужу землю вбивати "русскоязичних братів"? Тому де шукати якого-небудь "Чукчу" або "СОБРа" і як його ідентифікувати - відомо лише стороні "ЛНР". Як казав начальник відділу боротьби з бандитизмом Гліб Жеглов, ці блатні такі дивні – ні імен, ні прізвищ, самі клички собачі. Тож у лнрівському списку хіба що собачки Жужі не вистачає.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги