"ЛНРівці" опублікували список зниклих "чукч" і "пітонів"

19.6т

Представники cамопроголошеної "ЛНР" підготували повний список осіб, яких вони вважають викраденими і утримуваними українською стороною. Місце знаходження та доля цих людей залишаються невідомими. Про це повідомляє сепаратистський ресурс ЛуганськІнформЦентр.

Список включає 943 осіб, більшість з яких, за словами представників так званої "республіки" - цивільні особи.

Як зазначила "депутат" так званої "Народної Ради ЛНР" Ольга Кобцева, уповноважена з питань обміну полоненими, "зараз інформації про зниклих людей досить мало, але відомо, що всі вони або пропали на українській території, або утримуються українською стороною".

"Українська сторона заявила, що у них немає ніяких відомостей про цих людей. Однак ми зв'язувалися з родичами, і нам вже вдалося з'ясувати місцезнаходження багатьох людей. Після цього ми передали список українській стороні, і вона вже підтвердила місцезнаходження 30 осіб", - додала Кобцева.

Читайте:В "ДНР" снижается активность "военторга"

В списку багато людей значаться не під іменами, а під псевдо, на зразок: (СОБР) Сергей Ваня ("Чукча"), Вог, Грек Гульченко Сергей (Игорь) Капанадзе Бесик ("Буба"), Китай, Питон, Стукач. Виходить, всі ці люди насправді не місцеві мешканці, оскільки їхні імена невідомі, а найманці, які приїхали на чужу землю вбивати "русскоязичних братів"? Тому де шукати якого-небудь "Чукчу" або "СОБРа" і як його ідентифікувати - відомо лише стороні "ЛНР". Як казав начальник відділу боротьби з бандитизмом Гліб Жеглов, ці блатні такі дивні – ні імен, ні прізвищ, самі клички собачі. Тож у лнрівському списку хіба що собачки Жужі не вистачає.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости