"Закон Савченко" треба не просто змінити

10.1т

Залишки здорового глузду таки перемогли – уряд заявив про наміри змінити "закон Савченко". Тепер планується його застосовувати лише до "осіб, що вчинили легкі, чи середньої тяжкості злочини".

Збоку може навіть, здатися, що це прогрес. Насправді це симптом такої глибокої хвороби нашого законодавця, що аж волосся дибки стає. Вся ця катавасія із "законом Савченко" - це реально законодавче дно.

Приймати такий серйозний закон без попереднього прорахування усіх наслідків, без експертних оцінок, лише на хвилі популізму та ура-патріотизму, щоб майже через рік вже всім стало ясно, що законодавці, м’яко кажучи, облажались, - це такий фантастичний непрофесіоналізм, що просто стає страшно за нашу країну.

Для когось це, може, була чергова обкатка нових політтехнологій - використання популярних фігур як тракторів, на яких можна в’їжджати в ту чи іншу сферу влади.

А для нас із вами? Адже, вони реально привідкрили двері в’язниць для всіх без розбору. Усього за "законом Савченко" підлягають звільненню 35 тисяч осіб, вже звільнено 8500 тисяч осіб. І серед них 900 осіб, які уже повторно вчинили тяжкі і особливо тяжкі злочини. Зокрема - вже 27(!) вбивств.

Кожен новий злочин цих бандитів на совісті авторів закону.

Тому я знову повторюся - "закон Савченко" не треба змінювати. Його потрібно просто скасувати.

І закон Савченко - це тільки один найбільш помітний приклад. Уявляєте, що ще вони там наприймали і наприймають в майбутньому?

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости