Українці варті Нобелівської премії Миру

2.6т

Ще жоден народ не був удостоєний Нобелівської премії Миру. Нагороджували окремих діячів або громадські організації. Скажімо, Міжнародний Червоний Хрест тричі ставав лауреатом Нобелівської премії Миру.

Українці довели всьому світу не лише власне миролюбство, а й намір і вміння мирно відстоювати своє право на вибір. Саме Майдан показав прагнення українців іти в Європу. Агенти Кремля та маріонетки Москви за безпосереднього втручання російського ФСБ нав’язали українцям немирні методи боротьби за право відстоювати свій вибір.

Українці заплатили дорогу ціну за те, що не захотіли стати придатком Росії. Весь світ побачив волелюбство української нації. Незалежність, оплачену кров’ю, високо цінують. Демократії Європи та США однозначно стали на бік України.

Українці вигнали президента, який посмів піти проти волі людей, тим самим підтвердивши своє конституційне право, що влада в Україні належить саме народу. Світ гідно оцінив цей найвищий вияв демократії.

Після анексії Криму та розгулу російських фашистів на Донбасі українці змогли дати гідну відсіч агресії Росії. Усупереч державним чинникам прості люди забезпечили армію усім необхідним. Принцип народовладдя спрацював сповна. Саме завдяки цьому і держава прилучилася до створення обороноздатної армії.

Своєю самовідданою боротьбою за незалежність українці довели, що громадянська війна є фікцією, без російської агресії вона би зійшла на пси. Українці ведуть війну не лише за територію, а й за людей, які залишилися під окупацією російських фашистів, у тім числі й за тих, кого одурманила кремлівська пропаганда.

Ставши на шляху російських агресорів, українці показали всьому світу справжні наміри Путіна. Європейські держави відчули небезпеку, яка нависла над ними. Нині йде війна не лише за Україну, а насамперед за Європу, за мир у всьому світі.

Українці показали, що є великою українською нацією, здатною захистити свою незалежність і відстояти демократію у Європі.

Саме тому українці, як жодна інша нація у світі, вартують Нобелівської премії Миру. Справа лише в тім, чи готова це визнати цивілізована Європа.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги