"Покращення": удар по селянам та автомобілістам

23.2т

Уряд Гройсмана хоче зробити дизпаливо дорожче на 1 грн за літр через підвищення акцизу з 95 Євро до 125,5 Євро за тисячу літрів. Це удар по селянам та по багатьом автомобілістам. Таке "покращення" передбачено законопроектом №5132 та включено в проект Держбюджету-2017, який Володимир Гройсман називає "чесним".

Це рішення влада мотивує наближенням до норм законодавства Євросоюзу. Цікаво чи мінімальна заробітна плата в $65 та мінімальна пенсія в $50 це теж наближення до європейського законодавства? Саме такі цифри закладені урядом в проекті "чесного" Держбюджету на 2017 рік.

Я вчергове звертаюсь до уряду та Президента з вимогою змінити вектор національної економічної політики!

Ми зобов’язані зорієнтувати наші зусилля на подолання безробіття та створення нових робочих місць для українців, запровадження потужних стимулів для залучення інвестицій та масштабне стимулювання експортної експансії українських виробників, на розвиток українського виробництва та підприємництва. Це дасть можливість розширити базу оподаткування та наповнити державний бюджет без додаткового підвищення податків та зборів та витискання останніх "соків" з громадян України

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости