Чи зможуть республіканці зняти Трампа з виборів

3.6т

Кандидат у президенти США від республіканської партії Дональд Трамп нині надзвичайно обурений через те, що велика кількість його колег від нього відвернулася. Спровокувало ці "внутрішні війни" відео 11-річної давнини, у якому Трамп "вихвалявся" своїми домаганнями до жінок. Природньо, що після цього інциденту велика кількість республіканців заявила, що не підтримує його через моральні принципи. Не дивно, що така поведінка колег обурила кандидата в президенти, позаяк він не вважає свої колишні зізнання причиною для зневажливого до нього ставлення. Так, після цього інциденту Трамп неофіційно поставив собі за мету зсередини розколоти республіканську партію. Та, думаю, катастрофічних наслідків це не матиме для партії, яка існує вже 160 років.

Разом із тим, на фоні цих скандалів, республіканці заявили про можливу заміну кандидата, та, думаю, цього не відбудеться. Заміна кандидата – довга і клопітка процедура, а часу до виборів залишилось дуже мало. На такі кроки можуть піти тільки в разі вкрай резонансної і непередбачуваної ситуації.

А взагалі поділ між демократами і республіканцями дуже умовний. Останні дуже різняться своїми поглядами всередині партії. По-суті, головна різниця між ними полягає у відношенні до уряду, тому на електорат Трампа конкретно цей скандал навряд чи вплине. Його люди – це, в основному, робоче населення.

Втім електорат Трампа з пересторогою ставиться до його особистих заяв, які подекуди дуже безглузді. Згадаємо хоча б його образи щодо ветеранів (до слова, у республіканській партії 90% - ветерани)… Ось це реально може впливати на його рейтинг, відіграючи позитивну роль для Гілларі Клінтон.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги