Горлівкою керує євромайданівець

25.1т

Указом глави самопроголошеної ДНР № 12 від 27 січня 2016 року "Про призначення", відповідно до статей №59 і №60 Конституції т.зв. ДНР виконуючим обов'язки голови адміністрації міста Горлівка був призначений Кім Станіслав Федорович.

Станіслав Кім - уродженець Дніпропетровська, ветеран Афганістану, брав активну участь у подіях на Євромайдані.

"Учасник євромайдану з Дніпропетровська Станіслав Кім переконаний: ті, хто дійсно хочуть служити своєму народові, своїй батьківщині, повинні розуміти, що несуть максимальну відповідальність за те, що відбувається. Тільки тоді в країні буде порядок", - повідомляли українські ЗМІ.

Колишній "польовий командир" бойовиків Ігор Безлер на сторінці своєї дружини Анжеліки Шутенко-Безлер в соцмережі Вконтакте висловив своє відношення щодо призначення С.Кіма.

"Багато в Афганській сотні Майдану добре пам'ятають такого кренделя як Станіслав Кім. Те, що клоун Захарченко разом з таким падлом як "Ташкент" відкрито набивають кишені, гроблячи промисловість "ДНР", що наркоту можна купити в будь-який комендатурі в "ДНР", просто зателефонувавши туди і викликати з дозою як повій по телефону, не знає тільки ледачий. А тепер до всього "букету" додається те, що барига — типу глава "республіки", почав ставити на посади відвертих ворогів.",-написав Безлер на сторінці своєї дружини Анжеліки Шутенко-Безлер в соцмережі Вконтакте.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости