newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Віктор Пинзеник
Віктор Пинзеник
Екс-міністр финансів України

Блог | Показники бюджету за квітень подали тривожний сигнал

Показники бюджету за квітень подали тривожний сигнал

Квітневі оперативні показники зафіксували досить тривожний сигнал – доходи загального фонду державного бюджету виявилися на 14% меншими за відповідний показник минулого року. І це при інфляції, що перевищує 20% (дані березневої звітності за останні дванадцять місяців) та невеликому зростанні економіки.

Видео дня

З початку року до загального фонду бюджету надійшло 162,2 млрд. грн., що лише на 4,6% перевищує минулорічне значення і вже не вписується у показник зростання доходів, передбачений законом про бюджет на 2016 рік – 11,7%.

Тенденція значного погіршення бюджетної динаміки триває вже третій місяць поспіль, перейшовши у квітні у мінусові значення. І ситуації не міняє відсутність поки що в доходах коштів від НБУ. За таких тенденцій доходна частина бюджету не має шансів бути виконаною.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...