Два дні тому, 05.07.2016 року в м. Торецьк була обстріляна ВК-2 Донецької області. П’ять мін впало в районі промислової зони колонії. Це просто диво, що ніхто не постраждав. Хоча ймовірність цього була і залишається велика.

Ще торік в лютому, після того як в результаті злочинної недбалості посадовців Мін’юсту та Пенітенціарної служби, була втрачена Чорнухінська ВК-23 Луганської області та більшість засуджених з цієї колонії загинула, я закликав – НЕГАЙНО ВИВЕЗТИ ВСІХ ЗАСУДЖЕНИХ З КОЛОНІЙ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ БЛИЖЧЕ НІЖ 60 км ВІД ЛІНІЇ РОЗМЕЖУВАННЯ!!!

Пояснюється це дуже просто – приблизно така відстань озвучувалась тоді речниками АТО, як безпечна від досягнення артилеристської зброї "ДНР/ЛНР". Якщо ближче – може прилетіти…

Не почули, не вжили заходів щодо забезпечення безпеки засуджених та персоналу.

І зараз тиша – ніби нічого не трапилось…

То нормально, що колонії під обстрілом?

Зараз тихенько намагаються організувати ніби то вивіз – ну хоч так!

Хтось мені може дорікнути – там пенсіонерів ніхто не рятує, звичайним людям ніхто не допомагає – а він тут про засуджених розглагольствує. Саме так! Тому що в разі небезпеки звичайні люди (не позбавлені волі) мають можливість хоча б самостійно прийняти рішення, що їм робити – тікати, залишатися, чинити спротив…

В них є хоча б шанс!

В засуджених його нема! Держава їх ізолювала, і тим самим прийняла на себе відповідальність за їх переміщення та безпеку!

Чи може місця в колоніях немає? Сам же Мінюст посилається на статистику ДПтСУ – місця повно. Тільки в планах закриття будь-яких колоній крім тих, що поряд з лінією розмежування (ну звичайно, їх же дорого не продаш, не заробиш нічого).

А може в країні вже хоч якийсь правоохоронний орган поцікавиться злочинною бездіяльністю керівництва Мін’юсту та ДПтСУ? Ну, там всякі НАБУ, ГПУ, "Твоя нова поліція", СБУ …

Тільки одна ситуація навколо Чорухінської ВК-23 тягне на "братську могилу" посадовців.

Чому не виконано Указ Президента від листопада 2014 року про евакуацію засуджених з Донбасу?

Чому не вжито заходів по забезпечення безпеки засуджених в колоніях Маріупольського регіону?

Чому загинули засуджені Чорнухінської ВК-23 в лютому 2015 року?

Цих "чому" багатенько вже! Чи основна задача тих керівників – по тихому пиляти бюджет ДПтСУ і під приводом бойових дій списувати гігантські суми, які ніхто не перевірить?

Ну пиляйте, чекайте коли прилетить. Мало не буде.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости