Тимошенко вчергове показала чиї інтереси відстоює

30.5т

Я свого часу думав, що Тимошенко після поразки на президентських виборах у 2010 році, коли владу в країні отримав бандит і зрадник держави, зробить висновки. Особливо коли цей бандит посадив її в тюрму і вийти вона змогла лише завдяки Майдану. Висновки дійсно зробила, але кардинально не ті.

Коментуючи ситуацію з ПриватБанком, ЮВТ знову переплутала приватні інтереси із державними. Бо заявити про "зачистку банківської системи" міг зробити лише той політик, який хоче зберегти і законсервувати сірі і напівлегальні схеми, за рахунок яких існували банки, які схлопнулись. Додавання ПриватБанку в цей список було суто маніпулятивним і покликаним посіяти паніку серед мільйонів клієнтів, яка буде нею використана у власних політичних цілях. Бо, насправді, жодної "зачистки" ПриватБанку не відбулось. А от сама Юлія Володимирівна мала би згадати як допомагала Коломойському отримувати контроль над Укрнафтою за кілька днів до поразки на виборах 2010 року.

Тільки цього разу Коломойський, наразі здається, повів себе з точки зору здорового глузду і розуміння ситуації та її наслідків. А Тимошенко продемонструвала чиї інтереси для неї важливіші.

Вчергове.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги