УкрРус

Тимошенко вчергове показала чиї інтереси відстоює

40.3т

Я свого часу думав, що Тимошенко після поразки на президентських виборах у 2010 році, коли владу в країні отримав бандит і зрадник держави, зробить висновки. Особливо коли цей бандит посадив її в тюрму і вийти вона змогла лише завдяки Майдану. Висновки дійсно зробила, але кардинально не ті.

Коментуючи ситуацію з ПриватБанком, ЮВТ знову переплутала приватні інтереси із державними. Бо заявити про "зачистку банківської системи" міг зробити лише той політик, який хоче зберегти і законсервувати сірі і напівлегальні схеми, за рахунок яких існували банки, які схлопнулись. Додавання ПриватБанку в цей список було суто маніпулятивним і покликаним посіяти паніку серед мільйонів клієнтів, яка буде нею використана у власних політичних цілях. Бо, насправді, жодної "зачистки" ПриватБанку не відбулось. А от сама Юлія Володимирівна мала би згадати як допомагала Коломойському отримувати контроль над Укрнафтою за кілька днів до поразки на виборах 2010 року.

Тільки цього разу Коломойський, наразі здається, повів себе з точки зору здорового глузду і розуміння ситуації та її наслідків. А Тимошенко продемонструвала чиї інтереси для неї важливіші.

Вчергове.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги