Пуста балаканина політичних імпотентів

9.1т

Вдруге і востаннє сходив на засідання міжфракційної групи Крим.

Вдруге, бо рік тому запрошували на її заснування. Востаннє з двох причин. Перша, після сьогоднішнього виступу мене туди більше і не запрошуватимуть. Друга, якщо навіть і запросять - не піду.

Групу очолює одеський кіндер-сюрприз Олексій Гончаренко, який, судячи з новин і засідань міжфракційної групи, гарно уміє лише перераховувати гроші на камеру та піаритися.

Суть засідання звелась до того, що нардепи по черзі плакалися, що страшно люблять Крим і кримчан (деякі навіть аж так, що і блокаду не переносять, і спати не можуть), але нічого зробити не можуть. Причина - немає політичної волі і знань.

Абсолютно антидержавний закон про вільну економічну зону в Криму нібито скасовувати вони і погоджуються, але і не впевнені, що зможуть, а до того ж "треба мати комплексну програму чи стратегію дій по Криму, а не займатися разовими акціями".

На питання: а чому ж ви, дипломатично висловлюючись, народні обранці, цю стратегію за рік дії парламенту не створили - виявляється тому, що у громадськості є різні підходи до теми. Окрім того, виявляється, усі дуже зайняті. Зате можуть прозвітувати про все, що де арештовано, затримано чи ще що (про все і усіх, окрім того, що зробили самі).

Одним словом, пуста балаканина політичних імпотентів.

Хочеться подякувати Златі Огневич за чітку громадянську позицію: не можеш, не умієш, не хочеш - парламент не місце для таких - звільняй місце тим, хто можуть, хочуть і уміють.

А в купі з усим цим візово-сексуальним балаганом, то вже просто неможливо стримуватися - цей парламент себе вичерпав.

Ось тільки дострокові вибори, якщо ми хочемо хоч якось полегшити ситуацію в державі, мають бути одночасно і парламентські, і президентські.

Перезапускатимемо, аж поки не перезапустимо.

PS От тільки би Рефат Чубаров це не сприйняв на свою адресу

Читайте все новости по теме "Аннексия Крыма" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости