Екстрадиція Фірташа - удар по Опоблоку

дмитрий фирташ

Зв'язок Фірташ/Опоблок - і так все ясно. Льова з Фірою контролюють одну частину ОБ. Ахметов з Спасігоспаді - іншу. Розкол між двома групами відбувся по факту вже давно, але ніяк не могли доопрацювати мирову угоду свого розлучення. Думаю, екстрадиція Фірташа пришвидшить цей процес. Інтрига у тому, чи здадуть Фіру саме наближені до нього опоблочники, і чи здасть в свою чергу сам Фірташ участь декотрих чинних депутатів від ОБ у своїх схемах.

Зв'язок Фірташ/Порошенко - іншого характеру, але теж загальновідомий. Зустріч у Відні. Льова з Фірою обдурили Віталія (у якого був тоді перший рейтинг в країні), щоб допомогти Порошенку стати президентом, вочевидь, просячи певні гарантії для себе. Мабуть, в цьому і причина того, що Фірташа судили у Відні, а не в Києві - столиці країни, розграбованої ним на десятки ярдів. А до Льовочкіна, який був главою Адміністрації Януковича - вже четвертий після Майдану Генпрокурор не має ніяких претензій. Так само - до Бойка, який на вишках вкрав 500 міліонів. Де юре складу злочину у віденських домовленностях немає, хоча по факту це політична корупція. Сам факт цього договорняка Фірою визнаний вже давно. Тепер, мабуть, поділиться подробицями.

Видео дня

Зв'язок Фірташ/Тимошенко - не такий очевидний, як для обивателя. Але знаючі люди розуміють, що таке лояльність каналу "Інтер", співвласниками якого є якраз Льова з Фірою і "Первый канал Российской Федерации". 

Отже, готуйте попкорн. Нас чекає надзвичайно цікавий серіал. Кручє, ніж навіть "Карточний домік".

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...