Чому Росію всім вигідно загнати в кут

7.8т

Можна зрозуміти логіку тих, хто підтримав внесення змін до Конституції України щодо децентралізації. Ми діємо в рамках Мінських угод. Путіну і бойовикам на Донбасі це не вигідно. Треба вкотре довести світу агресивні наміри Кремля й очікувати з січня наступного року посилення санкцій проти Росії, які можуть мати для неї фатальні наслідки.

Зрозумілою є й логіка тих, хто виступає проти внесення змін до Конституції України щодо децентралізації. На тлі недовіри до керівництва визріває підозра про синхронну з Путіним домовленість про здачу українських територій із закріпленням неприйнятного для України статусу Донбасу.

Логіка Європи теж лежить на поверхні. Мінські угоди мають бути виконані в повному обсязі. Росія має припинити війну проти України. Якщо пожертвувати Україною сьогодні – завтра Росія буде в Європі.

США теж мають свою логіку. Вона полягає насамперед у тому, щоби загнана в кут Росія не застосувала ядерної зброї.

І лише Путін та російські бойовики на Донбасі не мають жодної логіки. Вони просто роблять те, що хочуть робити і що їм дозволяють робити Україна, Європа та США.

Алгоритм розв’язання ядерної війни є доволі прозорим. Чим більша напруга у світі, тим імовірнішою стає загроза термоядерного знищення планети Земля. Логіки тут жодної. Але ж ці симптоми ми бачимо зараз у діях Росії та її сателітів на Донбасі.

І коли звести до спільного знаменника логіку всіх, хто зійшовся у двобої щодо децентралізації, то з’ясовується, що вона є мізерною на тлі ймовірного ядерного протистояння, в якому не буде переможців.

Українські політики борються за своє найближче майбутнє, пов’язане із жовтневими виборами до місцевих рад. Глянути трохи вище і далі у них не вистачить снаги. Вкотре Європа та Америка змушені розв’язувати наші проблеми, виходячи з контексту світових подій на тлі ймовірної ядерної війни.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги