Судове засідання про заборону Комуністичної партії України знову відклали – через неявку представників третьої сторони, зокрема, представників Радикальної партії Олега Ляшка. Щодо неявки згаданої "політичної сили" то все зрозуміло. Не зрозуміло інше: на біса забороняти КПУ? Я не повірю, що в Мінюсті нема людей здатних розуміти безглуздість своєї затії. Отже, догоджання потребі частини громадянського суспільства. Хто систематично ходив на Майдан мав помітити як формуються ці потреби. А головне – це те, що не однозначно розумну думку колективного розуму довіряють реалізовувати не однозначно розумово адекватним особам. Хоча в цьому випадку все може бути навпаки.

Компартію вже забороняли? Було таке. А потім її було відновлено (заново створено) або частково реорганізовано в Соцпартію. Щось таке буде знову.

І забороняти будь-яку ідеологію є безглуздям теж. Завжди були, є і будуть прихильники тієї чи іншої ідеології, які будуть реалізовувати своє світоглядне бачення (в даному випадку гадження) формально перебуваючи членами інших партій чи позапартійними.

Що я пропоную.

Мінюст має відкликати свій позов. У разі потреби розробити і затвердити на ВР певні дуже демократичні норми законів. Подати новий позов з вимогою визнати КПУ, її членів та спонсорів винуватцями в скоєнні вбивств і каліцтв громадян України, в знищенні матеріальних цінностей та в заподіянні моральної шкоди всім громадянам України. Просити суд зобов’язати КПУ, її членів (без винятку) та її спонсорів з усіх видів майна та доходів (пенсій також) компенсувати витрати держави на виплати сім’ям загиблих, на лікування поранених військових і цивільних громадян, затрати на ведення АТО, сплатити контрибуцію на відбудову України і сплатити кожному громадянину України, не члену КПУ, моральну шкоду в грошовому еквіваленті (хоча б в розмірі одного прожиткового мінімуму \ мінімальної зарплати – подібна норма діяла приблизно 12 років тому, але була вилучена з метою розвитку корупції в судовій системі). Громадянське суспільство має з усією силою доброзичливого ставлення до суду допомогти прийняти справедливе рішення.

А паралельно взятися допомогти й іншій курці нести золоті яйця – Партії регіонів, її членам, її безпартійним активістам і, звичайно, спонсорам.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости