І коли вже з'являться нові українські політики?

Нові українські політики

Читаю в коментарях: "Ну коли вже з'являться нові українські політики?" Дійсно, коли вже нарешті? Такі, щоб були чесними, непідкупними, професійними. Мали гарну освіту і великий досвід управління, але абсолютно чисту біографію і ніколи не порушували закон. Бажано, щоб вони прийшли із системного бізнесу, бо лише там можна отримати управлінський досвід. Але завжди сплачували всі податки і ніколи не давали хабарів. Оскільки зарплата у депутатів маленька, бажано, щоб вони мали особисту фінансову подушку, але зароблену важкою чесною працею у народному господарстві, причому тут, в Україні, бо іноземцям ми не довіряємо.

А, ще забув сказати, що грантожерів нам не треба! Звичайно, сімейні, мають купу діточок і люблячого чоловіка/дружину, але так само без тіньових доходів та купи майна. Бажано, щоб ця людина довела свою відданість країні як волонтер(ка) чи активіст(ка), витрачаючи значну частину свого часу на спільні справи, але водночас не забуваючи про сім'ю.

Ще треба добре бути обізнаним у державному управлінні, але ніколи там не працювати, бо там швидко поганому навчать. Ну коли ж такі люди з'являться?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Блог о жизни