, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

40 днів минуло з часу резонансної заяви голови СБУ Наливайченка про причетність путінського помічника Суркова і снайперів ФСБ до розстрілів на Майдані. Ту заяву згодом повторив і Президент Порошенко. Потім заступник генпрокурора Баганець усе те спростував, заявивши, що жодних доказів (показів) подібного роду слідство прокуратури не знайшло. Водночас Баганець публічно звернувся до Наливайченка з проханням надати Генпрокуратурі наявні в нього докази участі Суркова і ФСБ у розстрілах. Що далі? Нічого?

Жодних нових повідомлень щодо висування підозри Суркову чи про його допити (покази) - не було. Після внутрішніх скандалів Баганця з ГПУ вже звільнили, начальника Головного слідчого управління теж. Про Суркова ж і снайперів ФСБ - абсолютна тиша. Виходить, що PR-активність влади, присвячена річниці вшанування Небесної Сотні, лише заявами і завершилася?

Так не вийде, з убивствами людей жартувати не можна!

Резонансні звинувачення Наливайченка-Порошенка пролунали на весь світ, тож їх не можна залишити без чітких і переконливих відповідей - справа має завершитися засудженням винних у вбивствах!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги