БлогиМир

Наколядував шістсот тисяч гривень

7.1т

На моїй рідній Рівненщині у славетному селі Грушвиця пройшов фестиваль колядок. Із задоволенням слухав чудові колективи нашого краю, а в кінці виступу спонтанно вирішив заколядувати і сам. Співати я вмію, м'яко кажучи, не дуже. Зате - від душі. Земляки підхопили - і "Добрий вечір тобі" ми виконали таким потужним хором, що чутно було, мабуть, аж в Костополі.

Але ще більше більше пісні мешканців села потішили куплети про фінанси. За минулий рік "наколядував" для Грушвиці понад шістсот тисяч гривень субвенції з бюджету, завдяки чому в Будинку культури тепер тепло - поставили нові вікна. В планах на цей рік - відремонтувати дах. Разом із грушівцями дякую за сприяння Олега Ляшка та усім іншим причетним. До речі, пан Олег обіцяв цьогоріч відвідати відремонтований Будинок культури і зустрітися із шановною громадою Грушвиці. Також плануємо візит міністра культури Євгена Нищука.

Щирі слова вдячності духовенству, сільській раді, прекрасним колективам і нашому партійцю Роману Стасюку за справжнє українське свято.

І словом, і ділом.

І піснею.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги