Головною "развлєкухою" на нашому опорному пункті зараз стала боротьба із тютюнопалінням. Із 11 бійців особового складу донедавна без цигарок обходилося лише двоє. Раніше був свідком того як люди, що давно позбулися залежності в армії починали курити знову. Я сам курцем не був, але уже не раз чув від друзів: "Нічо в армії закуриш".

Образ солдата пов'язаний з цигаркою міцно засів у свідомості людей. Підтвердженням тому є серйозні чеки, які лишають армійці усіх категорій у тисячах крамничок і тютюнових ятках по усьому Донбасу. Тому заява Артема, що він кидає палити, була сприйняти як сенсація, навздогін полетіли кпини товаришів.

Спочатку він "дав слово пацана", але солдати для нього придумали більш вагомий стимул тримати обіцянку, умови якого на порядному ресурсі я публікувати не наважуся. Артем хлопець молодий, одразу після строкової служби підписав контракт, проте на опорному пункті уже ветеран.

Другий, хто наважився позбутися нікотинової залежності став Стас. Він на рік старший, але до війська потрапив лише цього року, досвіду у нього поменше.

Вже 6 днів обидва є головними об'єктами для жартів, найбільш безжально травлять самі один одного.

У мене з тютюнопалінням свої стосунки, особливо вони загострилися у армії. Найважче для людини, яка не курить, це довготривалі подорожі у кунгу або навіть тентованому кразі кілометрів на 200-300, а то й більше розбитими війною дорогами. Так їдеш, машину трусить як у пропасниці, близько 25 солдатів сидять дуже щільно і з них приміром 22 курять щодвадцять хвилин аж поки "набої" не закінчаться. Кожному некурцеві в такій ситуації співчуваєш як брату по нещастю.

Тож щоб підтримати неофітів накупив м'ятних цукерок і сємок, поки допомагає. Але на новому тижні на Артема і Стаса чекає нове випробування - зарплатня, рівень спокуси закурити зросте. Але якщо витримають, то будуть першими армійськими знайомими, які кинули курити у зоні АТО.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости