Маю гарну нагоду повідомити, що вийшов друком "Український щорічник–2017" – корисний, пізнавальний, світоглядний "Щоденник ділового українця". Це вже шосте видання нашого українського щорічника!

Нагадаю, що причиною появи "Українського щорічника" стало домінування в Україні "бюджетних" та "партійних" патріотів над простими, щоденними, які для того, щоб пропагувати історію, культуру і дбати про власну країну, не вимагали посад у владі, партійних чи бюджетних грошей. Натомість вони робили це, виходячи зі своїх переконань.

Отож, наш щорічник - саме для категорії таких, щоденних українських патріотів, які прагнуть змінити Україну на краще і яким кожного вечора є що написати у розділі "Що я зробив для України".

Протягом року власники щорічника можуть починати кожен новий ранок зі знайомства з біографіями більше тисячі видатних українців, що розміщені у виданні відповідно до дат їхнього дня народження.

Крім того, "Український щорічник–2017" традиційно містить 365 афоризмів та ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні та релігійні пам’ятки України, щоденний народний календар з прикметами і перлинами народної мудрості, відомості про свята українські й міжнародні, світські та релігійні.

На сторінках щоденника можна знайти авторів найвідоміших українських афоризмів і пісень, вислови видатних українців, які власними прикладами мотивуватимуть і спонукатимуть нас до щоденної активної роботи.

Цього року на прохання користувачів "Український щорічник" матиме обкладинку двох кольорів.

Детальніше дивіться ТУТ.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости