План Радикальної партії по зниженню тарифів

17.6т

1. Прийняти Постанову ВР №3747 "Про проведення перерахунку ціни на газ для населення" (Комітет ПЕК – розглянув і підтримав)

Суть:

1) Негайно провести перерахунок ціни на газ для населення, змінивши формулу розрахунку ціни (від прив’язки до європейських хабів до економічно обґрунтованої ціни на основі реальної собівартості видобутку) з метою подальшого зменшення комунальних тарифів.

2) Відновити пільгову норму споживання газу для населення та збільшити її до 2 400 куб. м на опалювальний сезон.

3) Встановити ціну на газ для населення в залежності від обсягів споживання, щоб багаті (хто споживає понад 12 000 куб. м на рік) платили подвійну чи потрійну ціну.

2. Прийняти Постанову ВР №3306 "Про ліквідацію НАК "Нафтогаз України"" (Комітет ПЕК – розглянув та відхилив, сфальшувавши результати засідання)

Суть:

1) Ліквідувати НАК "Нафтогаз України" в існуючому вигляді, як штучного монополіста.

2) Реорганізувати НАК "Нафтогаз України", відокремивши функції видобутку, транспортування та продажу газу (у відповідності до "Третього енергопакету ЄС").

3. Прийняти Постанову ВР №3307 "Про заборону суб'єктам господарювання, які надають послуги населенню України з тепло-, газо-, електро-, водопостачання та водовідведення, виставляти непідтверджені борги" (Комітет ПЕК - відхилив)

Суть:

Заборонити тепло-, газо-, електро-постачальникам виставляти споживачам авансові рахунки за неспожиті послуги (які призводять до необгрунтованого відключення споживачів).

4. Прийняти Законопроект №3386 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою усунення Президента України від здійснення ним не встановлених Конституцією України повноважень у сфері діяльності національних комісій, які здійснюють державне регулювання енергетики та комунальних послуг, ринків цінних паперів і фінансових послуг, зв'язку та інформатизації, що призвело до штучного підвищення ціни на природний газ для населення та спричинило інші негативні наслідки для економіки держави" (Комітет з правової політики та правосуддя - не розглядав)

Суть:

Запровадити дійсно НЕЗАЛЕЖНІ регулятори (Нацкомісії) у відповідності до Конституції – без надання Президенту позаконституційних повноважень щодо їх формування (які передбачені зокрема в ПЗУ №2966 НКРЕКП).

5. Прийняти Законопроект №4549 "Про внесення змін до Закону України "Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації" (Комітет промполітики та підприємництва – розглянув та рекомендує за основу)

Суть:

"Відкрити двері" для залучення приватних інвестицій у енергомодернізацію комунальних та державних об’єктів (шкіл, лікарень та ін.) за визнаною в світі моделлю енергосервісу через застосування системи публічних закупівель ProZorro.

6. Прийняти Постанову ВР №2597 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства" (Комітет з питань регламенту – розглянув та рекомендував визначитись шляхом голосування у ВР)

Суть:

Створити ТСК для перевірки обґрунтованості підвищення тарифів, перевірки алгоритму їх формування і порядку отримання субсидій населенням.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги