"Діячі" з комуністичним минулим та ... майбутнім

6.3т

Революція спочатку дає новим можновладцям крила і лише через деякий час починає їх "обскубувати".

Саме в рамках ЇХ карми "убий дракона" дозволю собі покритикувати дику радість нашого неефектного та неефективного міністра закордонних справ Павла Клімкіна, у якого навіть клумба під міністерством цього літа засохла, щодо призначення Володимира Єльченка представником України при ООН.

Радість слабуватого міністра зрозуміла: на одного конкурента у нього тепер менше на випадок можливої як ніколи відставки уряду Яценюка (кияни не приховують свого захвату від рекламних плакатів "Біжи, Кролику, біжи"; а вся Дарниця обклеєна листівками про "Уряд корупціонерів").

Безродний Клімкін правильно виштовхує у почесне заслання в Нью-Йорк блатного Єльченка: так склалося, що вінницький клан на чолі з колишнім першим секретарем ЦК ЛКСМУ (два його помічники - вже на керівних посадах в новій Київраді, наслідуючи Березенкам) шанобливо ставиться до заслуг його батька, колишнього секретаря ЦК КПУ, ТЕЖ колишнього керівника ЦК ЛКСМУ.

Риторичне питання: що не найшлося постпреда до ООН з числа перевірених патріотів, що закінчили Дипломатичну Академію типу Ігоря Гриніва etc??!

Невже Ленін послав би послом на НАЙВІДПОВІДАЛЬНІШИЙ ФРОНТ сина провідного царського сановника: несчисленні пам'ятники Ульянова нищаться в тому числі і тому, що саме він придумав позбавляти всіх ГРОМАДЯНСЬКИХ прав знаних представників минулого режиму.

Або візьмемо люстрацію в ГДР чи Польщі: було люстровано ПЕРСОНАЛЬНО І ЧЕРЕЗ СУДИ по півтора мільйони чільних прислужників КОМУНІСТИЧНОГО РЕЖИМУ. У нас же некомпетентні люстратори лише наїхали на 800 невгодних комусь осіб замість обіцяних 5 тисяч, причому саме прислужники комуністів не постраждали взагалі! Таке враження, що ціллю псевдолюстрації було лише перейменувати метро "Красний Хутір", залишаючи Київ в обіймах з червоним хуторянством на всіх щаблях Влади.

На мою думку, в МЗС повинна пройти така сама реформа-люстрація як в МВС, причому передусім треба скоротити колишні радянські та комуністичні кадри, не забуваючи й нові "набуття" типу консульші в Парижі типу епатажної співачки-письменниці Карпи. Бо українська дипломатія весь час плететься в хвості подій чи то "сімки"; чи то "двадцятки".

Французьке МЗС ставить перед торговими консулами завдання "продавати" французькі товари по всьому світу: передусім парфюмерію; вина; сири etc (тому ці консули числяться за Міністерством економіки). А у нас за рік експорт в Євросоюз!!! упав на чверть, а Клімкін в цей час - замість відповідальності за цей провал - увесь у соплях від щастя влаштовує чергове червонопере пташеня в ООН, де той влаштується вдало, як вміють ці клановики, в якусь спецмісію, заробить собі за рік оонівську-юнесківську пенсію в 300 тисяч баксів на рік та й буде собі жити далі, як "при комунізмі".

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости