УкрРус

"Діячі" з комуністичним минулим та ... майбутнім

Революція спочатку дає новим можновладцям крила і лише через деякий час починає їх "обскубувати".

Саме в рамках ЇХ карми "убий дракона" дозволю собі покритикувати дику радість нашого неефектного та неефективного міністра закордонних справ Павла Клімкіна, у якого навіть клумба під міністерством цього літа засохла, щодо призначення Володимира Єльченка представником України при ООН.

Радість слабуватого міністра зрозуміла: на одного конкурента у нього тепер менше на випадок можливої як ніколи відставки уряду Яценюка (кияни не приховують свого захвату від рекламних плакатів "Біжи, Кролику, біжи"; а вся Дарниця обклеєна листівками про "Уряд корупціонерів").

Безродний Клімкін правильно виштовхує у почесне заслання в Нью-Йорк блатного Єльченка: так склалося, що вінницький клан на чолі з колишнім першим секретарем ЦК ЛКСМУ (два його помічники - вже на керівних посадах в новій Київраді, наслідуючи Березенкам) шанобливо ставиться до заслуг його батька, колишнього секретаря ЦК КПУ, ТЕЖ колишнього керівника ЦК ЛКСМУ.

Риторичне питання: що не найшлося постпреда до ООН з числа перевірених патріотів, що закінчили Дипломатичну Академію типу Ігоря Гриніва etc??!

Невже Ленін послав би послом на НАЙВІДПОВІДАЛЬНІШИЙ ФРОНТ сина провідного царського сановника: несчисленні пам'ятники Ульянова нищаться в тому числі і тому, що саме він придумав позбавляти всіх ГРОМАДЯНСЬКИХ прав знаних представників минулого режиму.

Або візьмемо люстрацію в ГДР чи Польщі: було люстровано ПЕРСОНАЛЬНО І ЧЕРЕЗ СУДИ по півтора мільйони чільних прислужників КОМУНІСТИЧНОГО РЕЖИМУ. У нас же некомпетентні люстратори лише наїхали на 800 невгодних комусь осіб замість обіцяних 5 тисяч, причому саме прислужники комуністів не постраждали взагалі! Таке враження, що ціллю псевдолюстрації було лише перейменувати метро "Красний Хутір", залишаючи Київ в обіймах з червоним хуторянством на всіх щаблях Влади.

На мою думку, в МЗС повинна пройти така сама реформа-люстрація як в МВС, причому передусім треба скоротити колишні радянські та комуністичні кадри, не забуваючи й нові "набуття" типу консульші в Парижі типу епатажної співачки-письменниці Карпи. Бо українська дипломатія весь час плететься в хвості подій чи то "сімки"; чи то "двадцятки".

Французьке МЗС ставить перед торговими консулами завдання "продавати" французькі товари по всьому світу: передусім парфюмерію; вина; сири etc (тому ці консули числяться за Міністерством економіки). А у нас за рік експорт в Євросоюз!!! упав на чверть, а Клімкін в цей час - замість відповідальності за цей провал - увесь у соплях від щастя влаштовує чергове червонопере пташеня в ООН, де той влаштується вдало, як вміють ці клановики, в якусь спецмісію, заробить собі за рік оонівську-юнесківську пенсію в 300 тисяч баксів на рік та й буде собі жити далі, як "при комунізмі".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги