УкрРус

Бойовики "ЛНР" заявили, що захопили станцію, яка й так знаходиться в їхніх руках

"Русская Весна" опублікувала інформацію про "взяття" 22 серпня бойовиками "ЛНР" залізничної станції Мар'ївка,що неподалік від Первомайська.

"На блокпосту на в'їзді в Первомайськ місцеві козаки зустрічають мене словами:

- У нас вчора жарко було. Зайняли Мар'ївку. Тільки двоє наших - двохсоті...",-розповідає "воєнкор Русской Весны"

Як повідомляється в цій статті, "група ополченців з місцевого батальйону висунулася вперед на спостережний пост ближче до ворожих позицій. Їх засікли. Був відкритий вогонь. Терористи з сусідніх блокпостів підтримали своїх пострілами .

У результаті якось сам собою вибухнув склад боєприпасів на українській стороні. Після цього ЗСУшники вирішили, що почався масштабний наступ, в паніці тікали зі станції Мар'ївка, залишивши частину селища Золоте, викинули білий прапор і зв'язалися з керівництвом ополчення, вимагаючи припинити бойові дії. Бойові дії припинилися. Гумор ситуації в тому, що бойова група, яка висунулась на спостережний пост, налічувала всього десять чоловік".

Гумор ситуації, насправді, полягає в тому, що Мар'ївки бойовики не брали. 17 серпня 2015 року, тобто за 4 доби до "героїчного штурму", на Ютуб каналі батальйону "СССР-Брянка" було опубліковане відео "СССР-Брянка. Мы никуда не уйдем. Передовая. Марьевка",на якому бойовики цього підрозділу демонструють, що вони знаходяться саме на цій станції Мар'ївка, яку, за словами дописувача "Русской Весны", первомайські козаки епічно відбили у українських збройних сил.

Показово, що стаття, в якій подається відверта дезінформація закінчується словами:"P.S В настоящее время Русская Весна получают точную информацию о значительных потерях украинской стороны, которая будет опубликована утром"

Як казав знаменитий сатирик Михайло Жванецький, "тщательнее надо, ребята!".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги