Бойовики "ЛНР" заявили, що захопили станцію, яка й так знаходиться в їхніх руках

32.8т

"Русская Весна" опублікувала інформацію про "взяття" 22 серпня бойовиками "ЛНР" залізничної станції Мар'ївка,що неподалік від Первомайська.

"На блокпосту на в'їзді в Первомайськ місцеві козаки зустрічають мене словами:

- У нас вчора жарко було. Зайняли Мар'ївку. Тільки двоє наших - двохсоті...",-розповідає "воєнкор Русской Весны"

Як повідомляється в цій статті, "група ополченців з місцевого батальйону висунулася вперед на спостережний пост ближче до ворожих позицій. Їх засікли. Був відкритий вогонь. Терористи з сусідніх блокпостів підтримали своїх пострілами .

У результаті якось сам собою вибухнув склад боєприпасів на українській стороні. Після цього ЗСУшники вирішили, що почався масштабний наступ, в паніці тікали зі станції Мар'ївка, залишивши частину селища Золоте, викинули білий прапор і зв'язалися з керівництвом ополчення, вимагаючи припинити бойові дії. Бойові дії припинилися. Гумор ситуації в тому, що бойова група, яка висунулась на спостережний пост, налічувала всього десять чоловік".

Гумор ситуації, насправді, полягає в тому, що Мар'ївки бойовики не брали. 17 серпня 2015 року, тобто за 4 доби до "героїчного штурму", на Ютуб каналі батальйону "СССР-Брянка" було опубліковане відео "СССР-Брянка. Мы никуда не уйдем. Передовая. Марьевка",на якому бойовики цього підрозділу демонструють, що вони знаходяться саме на цій станції Мар'ївка, яку, за словами дописувача "Русской Весны", первомайські козаки епічно відбили у українських збройних сил.

Показово, що стаття, в якій подається відверта дезінформація закінчується словами:"P.S В настоящее время Русская Весна получают точную информацию о значительных потерях украинской стороны, которая будет опубликована утром"

Як казав знаменитий сатирик Михайло Жванецький, "тщательнее надо, ребята!".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости