Арт-марафон на підтримку дітей, чиї батьки загинули в АТО

712

У Києві пройде благодійний концерт, в рамках Міжнародного бардівського арт-марафону на підтримку дітей, чиї батьки загинули в АТО.

Так вже склалося, що сьогодні, більшість українців живе за графіком: "дім (сім’я)-робота-дім", особливо не маючи часу для роздумів над сенсом життя і загальною ситуацією у країні. А завершення робочого тижня, зазвичай, розглядається як можливість побути із друзями, сходити у кафе, дискотеку, кіно, театр – хто що більше полюбляє.

Такий варіант проведення дозвілля цілком виправдовує себе у мирний час. Проте сьогодні в країні вже третій рік триває війна. І якщо хтось досі не помітив її наслідків, то це тільки завдяки нашим захисникам – Героям, які щодня захищають Україну, ризикуючи власним життям, і, без зайвих запитань і роздумів, його віддають, аби ми жили у мирі й добробуті, на своїй землі, під мирним небом. На кожного з них вдома чекала мати, дружина, діти.

За попередніми даними, внаслідок військових дій, понад 1500 дітей в Україні втратили батька чи матір. Мета благодійної громадської інтернет платформи "Люди допомагають людям" - допомогти цим дітям. Саме тому,американський мистецький клуб "СтранникиR" виступив ініціатором проведення в Україні Міжнародного бардівського арт-марафон "Краплі добра". Звичайно, "Люди допомагають людям" радо підтримали таку ініціативу.

Тож вже цієї п’ятниці, 1 липня, кияни та гості столиці матимуть альтернативу звичному відпочинку. Можна піти на концерт, насолодитися чудовим авторським виконанням пісень, а також – допомогти діткам загиблих Героїв. В рамках концерту, що проходитиме о 18 00, в приміщенні Колонної зали КМДА, виступлять: Ольга Богомолець, Ігор Жук, Тимур Фішель (Естонія), Євген Малиновський (Польща) та ін. А ще, в рамках заходу, заплановані творчі перформенси. Зокрема, відомий у США художник Петро Тютюнник, прямо під час концерту, намалює картину, яку в кінці вечора продасть з аукціону, а виручені кошти також передасть дітям загиблих. Прийди і допоможи! Поєднай приємне з корисним. 1 липня, 18 годиннна, Колонна зала КМДА. благодійний концерт, в рамках Міжнародного бардівського арт-марафону на підтримку дітей, чиї батьки загинули в АТО. Допомогти можна і напряму родині, перейшовши за посиланням

ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ! КОМУ ДОПОМАГАЄШ ТИ?

Довідково. Платформа "ЛПЛ" була створена з ініціативи громадськості та однією з перших розпочала надавати допомогу родинам загиблих героїв. Сьогодні "ЛПЛ" опікується 187 родинами і 186 дітьми. Лише за перше півріччя 2016 року сім’ї отримали через платформу благодійної допомоги в обсязі 1 185 406,50 грн., а загалом за час своєї діяльності "Люди допомагають людям" підтримали сім’ї загиблих героїв на загальну суму 2 661 295, 37 грн.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости