Треш в економіці: а їм ще Крим годувати

27.8т

Трохи вранішніх новин

1. Європейська комісія, попри скептичні заяви окремих країн-членів ЄС, розраховує, що Україна ближчим часом отримає безвізовий режим. "Після того, як Україна успішно досягла відповідності всім індикаторам, які встановлені Планом дій візової лібералізації (ПДВЛ), Єврокомісія запропонувала Раді ЄС та Європарламенту зняти візові вимоги (для короткострокових поїздок в ЄС) для громадян України", - підтверджується у заяві дипмісії.

2. Жодної кримінальної справи проти високопосадовців чи народних депутатів, а також проти екс-чиновників режиму Януковича для передачі у суд наразі немає. Про це в інтерв'ю телеканалу ICTV заявив генпрокурор Юрій Луценко. Проте матеріалів дуже багато. Луценко дав слідчим 100 днів, щоб завершити справи.

3. У трьох містах Луганщини - Сіверськодонецьку, Лисичанську та Рубіжному - почала роботу патрульна поліція.

4. Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе анонсувала створення поліцейської академії, новобранці якої, проходитимуть через патрульну поліцію. Окрім того, за її словами, зміни також будуть проведені і у блоці кримінальної поліції.

5. Поки голландські слідчі займаються розслідуванням, австралійська юридична фірма подала позов про компенсацію проти Росії і Путяши в Європейський суд з прав людини від імені сімей жертв малазійського літака MH17, збитого в 2014 році.

6. У Києві на Михайлівській площі декілька сотень українських вболівальників провели Національну збірну України з футболу для участі у Чемпіонаті Європи, що відбудеться у Франції.

7. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо планує здійснити офіційний візит до України. За даними джерел, у Києві планується підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

8. Міністр транспорту РФ Максим Соколов заявив, що Україна повинна буде оплатити внесення змін до міжнародних кодів після перейменування міста Дніпропетровська в Дніпро. "Ми по понєдєльнікам нє подайом" - прокоментували в українському МЗС.

9. #‎Нєпріжилісь. Розвідка: На територію РФ з Донбасу вивезли тіла 21 загиблого російського військового.

Ну і на останок трохи про Рашку.

Дефіцит федерального бюджету за підсумками квітня склав 8,6% ВВП, повідомив Мінфін Росії. При доходах у 996,6 мільярда рублів уряд витратив 1,591 трлн рублів. Інакше кажучи, кожен третій рубль витрат (37%) не був забезпечений податковими надходженнями, як і місяць тому. Щоб хочь якось прикрити дірку в бюджеті ЦБ надрукував лише в квітні 390 млрд. рублів. Накопичений дефіцит бюджету з початку року досяг 1,283 трлн рублів.

І весь цей трешак зберігається виключно до виборів у Держдуму, які пройдуть в цьому році. Відразу після виборів "дарагіє расіянє" отримають значне підвищення податків, підвищення пенсійного віку та урізання соціальних виплат – як заповів реанімований Кудрін. А їм ще Крим та дирявих на Донбасі годувать треба.

Доброго ранку, Хунта!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги